Останні повідомлення

Сторінок1 2 3 ... 10
1
Так, Натуристе,  нажаль так буває.
Але по закону великих чисел, можна знайти однодумців.

Чомусь на самому нудіку знайомитись важче !!!
2
Цитата: Нівроку від Сьогодні в 08:34тому мій вибір у голосуванні - 1

Нівроку, Ви просто описали мій 9 річний "досвід", другий голос в даній категорії - мій  ;D
3
Натурист, як я вас розумію! Власне у мене було 3 спроби (в різні роки), але теж антиуспішні. Ці 3 людини спершу справляли враження зацікавлених в натуризмі, ми обговорювали це, навіть ділилися спогадами про власний досвід персонального ню-відпочинку. Але коли дійшла мова до того, щоби провести ню-відпочинок разом, то двоє не сприйняли це серйозно і відмовилися. З 3-ю людиною таки вдалося раз побувати на пляжі (тому мій вибір у голосуванні - 1), але, зрештою, після цих подій з усіма 3-ма стосунки стали суто формальними.
4
Upliner, не хвилюйся.
Настануть кращі часи, буде пожвавлення сайту.
5
Типу того. Я сам на жаль перегорів і зовсім не знаю, що писати...
6
Цитата: Нівроку від Квт. 02, 2024, 04:24Тому давайте зберемося за місяць і, наприклад, 1 травня, кожен напише по 3 повідомлення

Формально пожвавлення відбулося, шкода, що лишень звична трійка відгукнулась, певно більше й нема кому... решта тут лише у пошуках трофеїв?
7
Цитата: Валик2 від Трв. 01, 2024, 15:23Натуріст, перечитай ще раз підпис до своїх повідомлень.

То я й не відступав від вподобаного стилю життя, просто, більше не агітую нікого спробувати і відчути різницю. Насолоджуюсь при можливості на самоті, хоча зараз і можливість така обмежена... Вірно було написано нещодавно, що не начасі зараз вилазки в природу, забагато ризиків та хвилювань.

Взагалі вважаю, що поради в даній справі не працюють, особа повинна самостійно до цього прийти й дозріти зсередини, напевно...
8
Натуріст, перечитай ще раз підпис до своїх повідомлень.
9
Не знаю, не знаю...

Особисто в мене з цим антиуспішно  8)
Навіть близькі й рідні вважають  :o  "диваком", м'яко кажучи  ;D

Свого часу, до початку "двіжу", організовував усім, а по факту практикував усамітнено  ::)
10
Київ / Re: Троя
Last post by Валик2 - Трв. 01, 2024, 12:05
Буде спокійніше ситуація, я поїду веліком.
Розвідаю сам і сюди напишу.
Сторінок1 2 3 ... 10