Нудисты Лазурное Скадовск, остров Джарылгач

Автор nudist43, Черв. 27, 2017, 15:21

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

nudist43

СОБИРАЕТСЯ НУДИСТСКИЙ ЛАГЕРЬ!!!
Всем настоящим любителям Единения с природой и свободного  нудистского и натуристского отдыха ПРИВЕТ. предлагаю совместный  Нудистский отдых на острове Джарылгач . Остров находится недалеко от Лазурного и Скадовска. Всем кому в радость палаточно-нудистский отдых, на настоящем острове с чистейшими пляжами, кристально чистой водой, дружной компанией будем очень рады.Присоединяйтесь друзья.!!!
Друзей выбираем мы сами, но лучших оставляет время.

Hamypucm

Даний острів для мене, як Елеонора для героя Ніка Кейджа в "Угнати за 60 секунд"... Був однією з перших причин, що змотивували мене до приходу в течії туризму й натуризму, проте, досі так і не покорений...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Я теж про нього чимало чув, але ні разу не бував. Просто не любить моя дружина море, тому ми зазвичай подорожуємо вглибині материка. Тож я й цікавився, чи є подібні локації не на морському побережжі.

Hamypucm

Переконаний, що є! Різноманіття української землі вражає, просто ті місця не спеціально облаштовані для відвідувачів, а досі залишаються скриті від загалу. А подекуди й засмічені страшено, бо куди не прийдеш - скрізь знайдеш залишки людської діяльності... Буває прийдеш, подивишся на те все і відбивається охота роздягатись і заходити у воду, ні про яку гармонію з природою там вже не йдеться...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Так, справді трапляється, що знаходиш ніби гарне місце на лоні природи, а там якісь пляшки валяються, чи купа різного сміття. Але ми тоді беремо пакет і збираємо непотріб, який потім вивозимо і викидаємо на смітник. Все в наших руках, у тому числі й наше власне щастя  :D  Ніщо не забороняє натуристам керуватися принципом пластунів: залишати місце у кращому стані, ніж було до нас  ;)

Hamypucm

Повністю згоден. Ми теж так робимо коли і місце цікаве й сміття не поросло травою... Я про те, що ні пластуни ні натуристи не повинні постійно за всіма прибирати. Хочеться ж прийти на природу і відпочити, а не дивитись щокроку куди стаєш...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору