Вітаємо на форумі

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 22:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Upliner

Все правильно, це боти. Поки руки не доходять їх повидаляти...
Привіт :)

Олексадр Фрост

Привіт, друзі! Я натурист з провінційного містечка на Чернігівщині. З дитинства мені були неприємними доторки одягу до тіла, бо маю чутливу шкіру. Перший досвід нудізму мав десь у 20 років (зараз мені 56). Постійно сплю повністю оголеним, і моя родина про це знає. Часто практикувати оголення "аутдор' почав року з 2012-го. Але у нас немає місць, де б це можна було робити, не зашкодивши власній репутації. Тому ходжу оголеним вдома та у дворі, інколи, коли можливо, в офісі. Мені дуже подобається відчуття тілесної свободи. Був би дуже радий познайомитися з однодумцями. Звичайно, зараз не час... Нам потрібна перемога над ворогом. Але війна не відміняє щоденного життя, яке треба пити повними ковтками... Тому, бажаю всім свободи, вільного життя та скорішої перемоги!
Олександр

Hamypucm

Цитата: Олексадр Фрост від Вер. 14, 2023, 15:36Привіт, друзі! Я натурист з провінційного містечка. Але у нас немає місць, де б це можна було робити, не зашкодивши власній репутації. Тому ходжу оголеним вдома та у дворі, інколи, коли можливо, в офісі. Мені дуже подобається відчуття тілесної свободи. Звичайно, зараз не час... Нам потрібна перемога над ворогом. Але війна не відміняє щоденного життя, яке треба пити повними ковтками... Тому, бажаю всім свободи, вільного життя та скорішої перемоги!

Привіт. Мені знайомий Ваш досвід занурення в світ натуризму, аналогічні цілі, дії та думки.

Добра і миру!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору