Вітаємо на форумі

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 22:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Міша1992

Помітив що багато користувачів із Західної України, зокрема із Львова та Чернівців.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Я з Івано-Франківська і нас є дві річки. Я відпочиваю на березі однієї з них. Є декілька людей які також відпочивають голяка. Мені хотілось би спілкування та спільного відпочинку з однодумцями. Знайти друзів.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Мене також зацікавила ідея піших та велопрогулянок. У нас в Карпатах багато місця то чому б не об'єднатись та не відпочивати з користю. Ми маємо можливість організовувати такий відпочинок.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Hamypucm

Привіт Франику з Чернівців, дійсно про федерацію годі й мріяти. Тематично-ідейні клуби є звичайно, але прикриті завісою приватності, адже учасники повинні бути певні в захисті персональних даних та поглядів на життя, оскільки наразі не підіймається питання щодо причин які надихають людей вдаватись до натуристського стилю життя, а лише осудження, тотальне нерозуміння соціумом і як результат усамітнення натуристів на одинці з природою. І рівень активності у спілкуванні на даному сайті яскравий тому доказ.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Розвивати субкультуру й інфраструктуру звичайно можна і переконаний - потрібно, але зацікавленої у цьому аудиторії поки мізер... кожен, скоріш за все, як звик так і відпочиває, не вдаючись до узаконення федерації, клубів та курортів.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Міша1992

Так потрібно популяризувати та розвивати натуризм в Україні. При всій повазі до адміна, але сайт дуже слабенький і чимось привернути увагу потенційного натуриста у ньому вкрай важко. В стосовно федерації чи клубів то вони справді є але дуже слабенькі як для нашої країни.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Багато людей не розуміють що таке нудизм чи натуризм. Це зумовлено консерватизмом та радянським минулим, але чим більше люди дізнаються правди про нудизм та натуризм тим більше шансів що нас стане більше. Тим більше це руйнує "ідеали" про тіла людей, а це важливо для самооцінки та впевненості у собі.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Але не все так сумно як здається після впровадження безвізу, багато людей які не виїжджали із України на відпочинок все ж це зробили. У Європі є багато натуристських організацій і вони представлені майже у всіх країнах, тому наші туристи рано чи пізно стикнуться з ними навмисно чи ні. І це добре. Кожен повинен мати вибір. Відпочинок не виняток. Тому чим більше нас, нудистів та натуриста тим більше розвиватиметься такий відпочинок і туризм.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Hamypucm

Все вірно сказано.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Leonard

Ищу компанию во Львове! Понравилось ездить на Ясниський карьер, но одному скучновато.

Валик2

Бачу заходять багато гостей. Мабуть леньки авторизуватися ???

Пишіть щось, нехай форум живе !!!

Нівроку

Жовт. 31, 2022, 13:52 #41 Last Edit: Груд. 20, 2022, 12:46 by Upliner
Вітаю однодумців!
Мені давно хотілося долучитися до подібного форуму, який об'єднує українських натуристів, і от я тут. Мені імпонує натуризм, мандрівки, ще я трохи пишу. Днями мені вдалося поєднати ці три речі в одному оповіданні. Цікава ваша думка, друзі. Повний текст є на літературній платформі Аркуш: https://arkush.net/book/5657/read

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Лип. 17, 2022, 07:39Бачу заходять багато гостей. Мабуть леньки авторизуватися ???

Пишіть щось, нехай форум живе !!!

Останнім часом побільшало нових користувачів, проте, лише мені здається, що більшість з них фейкові боти? Основна маса логінів складаються з іноземних імен в перемішку з абсурдними абревіатурами й числами... практично жодного нового нормального логіна... і що вони розуміють нашою мовою?.. або то таке собі прикриття, або скоріше наш форум приваблює зовсім не натуристів... 🤨
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

А ще дівчат тут немає, активних учасниць так точно! Витягуємо спілкування форуму чоловічим тріо... Скучновато якось живе форум...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 27, 2023, 20:54
Цитата: Валик2 від Лип. 17, 2022, 07:39Бачу заходять багато гостей. Мабуть леньки авторизуватися ???

Пишіть щось, нехай форум живе !!!

Останнім часом побільшало нових користувачів, проте, лише мені здається, що більшість з них фейкові боти? Основна маса логінів складаються з іноземних імен в перемішку з абсурдними абревіатурами й числами... практично жодного нового нормального логіна... і що вони розуміють нашою мовою?.. або то таке собі прикриття, або скоріше наш форум приваблює зовсім не натуристів... 🤨

Я теж думаю, що це боти. На жаль, реальних користувачів не більше 10%, і половина з них ніколи нічого не писала, а тих, у кого більше 5 повідомлень взагалі тільки семеро (статистика: http://naturism.org.ua/forum/index.php?action=mlist;sort=posts;start=0;desc). Прикро, що вони переважно приходили в різний час, залишали кілька повідомлень, останнє було про те, яка тут мала активність, і йшли геть...
За 6 років існування форуму вже назбиралося чимало повідомлень від різних людей. От якби ці 10% зареєструвалися протягом одного тижня, і видали ці повідомлення за такий короткий проміжок, то їхнє спілкування було би тією іскрою, яка би запалила тутешнє життя.

Нагору