Збірка оповідань про натуризм

Автор Нівроку, Січ. 27, 2023, 06:38

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Цитата: Валик2 від Лют. 16, 2023, 12:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 09:20
Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 08:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.

А Ви ще писали про музичний супровід - може маєте якісь конкретні ідеї? Бо наразі наші аудіо - це лише голос. І якщо викласти в ютуб, то може ще й підібрати якісь зображення, щоб не дивитися у порожній екран? Будь-які пропозиції і залученість цінні!

Можна поставити музику у якості фонової. А що б цікавіше дивтитися у непустий екран - ставити фотки у відповідності до текста. Буде такий собі не-до-фільм.

Але я пропонував наступним кроком зробити екранізацію оповідань,  коротеньки 5-20мин відосіки.

А як же вимоги щодо професіоналізму?)
Моя пропозиція була про книгу, бо в мене є досвід написання текстів і видання паперової книги. Але зі звуком, картинками, відео і грою акторів у мене взагалі не було досвіду.
А у вас?

Валик2

Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 16:01
Цитата: Валик2 від Лют. 16, 2023, 12:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 09:20
Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 08:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.

А Ви ще писали про музичний супровід - може маєте якісь конкретні ідеї? Бо наразі наші аудіо - це лише голос. І якщо викласти в ютуб, то може ще й підібрати якісь зображення, щоб не дивитися у порожній екран? Будь-які пропозиції і залученість цінні!

Можна поставити музику у якості фонової. А що б цікавіше дивтитися у непустий екран - ставити фотки у відповідності до текста. Буде такий собі не-до-фільм.

Але я пропонував наступним кроком зробити екранізацію оповідань,  коротеньки 5-20мин відосіки.

А як же вимоги щодо професіоналізму?)
Моя пропозиція була про книгу, бо в мене є досвід написання текстів і видання паперової книги. Але зі звуком, картинками, відео і грою акторів у мене взагалі не було досвіду.
А у вас?

Так. Нехай кожен робить те що вміє і те що подобається!!!

Роби книгу, я бачу тебе це надихає більше ніж аудіокнига .

Я звичацно не профі у відео .
Але мені подобається працювати з відео і звуком. Я готовий знімати і монтувати відео.
Але я один нічого не зроблю. У будь якому випадку потрвбна співпраця і допомога, потрібні актори. Я сам також згоден зніматися!!!

Нівроку

Цитата: Валик2 від Лют. 16, 2023, 17:15
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 16:01
Цитата: Валик2 від Лют. 16, 2023, 12:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 09:20
Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 08:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.

А Ви ще писали про музичний супровід - може маєте якісь конкретні ідеї? Бо наразі наші аудіо - це лише голос. І якщо викласти в ютуб, то може ще й підібрати якісь зображення, щоб не дивитися у порожній екран? Будь-які пропозиції і залученість цінні!

Можна поставити музику у якості фонової. А що б цікавіше дивтитися у непустий екран - ставити фотки у відповідності до текста. Буде такий собі не-до-фільм.

Але я пропонував наступним кроком зробити екранізацію оповідань,  коротеньки 5-20мин відосіки.

А як же вимоги щодо професіоналізму?)
Моя пропозиція була про книгу, бо в мене є досвід написання текстів і видання паперової книги. Але зі звуком, картинками, відео і грою акторів у мене взагалі не було досвіду.
А у вас?

Так. Нехай кожен робить те що вміє і те що подобається!!!

Роби книгу, я бачу тебе це надихає більше ніж аудіокнига .

Я звичацно не профі у відео .
Але мені подобається працювати з відео і звуком. Я готовий знімати і монтувати відео.
Але я один нічого не зроблю. У будь якому випадку потрвбна співпраця і допомога, потрібні актори. Я сам також згоден зніматися!!!

Ок, тоді я зосереджуюся на покращенні якості текстів.
З "Піщаною людиною", "ДВРЗ" і "Карпатським нудистом" уже все гаразд. Над триптихом про натуристку я ще попрацюю на вихідних, і дам знати, коли закінчу.

Нівроку

Моя робота над оповіданнями закінчена - оновлені тексти вже на форумі. В основному позникали ускладнені конструкції (дієприслівникові звороти і вставні слова), бо вони зменшують задоволення від читання і візуально засмічують текст комами. Але сюжет і персонажі лишилися без змін.
Тепер мені цікава ваша думка про оповідання, які досі без коментарів. Мені подобаються як прихильні, так і критичні слова, аби тільки зауваження були конструктивні)

А ще пропоную не менш цікавий твір про ціле місто нудистів (ось тут: http://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=264.0). На відміну від оповідань, тут натуристи показані такими, якими їх уявляють пересічні люди. Але для різноманіття і порівняння різних поглядів, най буде і так)
Приємного читання!

Нагору