Статті в ЗМІ

Автор Hamypucm, Лют. 22, 2023, 19:20

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Hamypucm

Лют. 22, 2023, 19:20 Last Edit: Серп. 17, 2023, 10:58 by Hamypucm
Пропоную нову тему для акумулювання статтей інтернет видань щодо висвітлення натуризму в Україні.


Місця натуристів у Європі та світі

1. Любите засмагати голяка? 10 найпопулярніших нудистських пляжів Європи (ТСН)

2. Хорватія і натуризм (Асінфо)

3. 7 найкращих нудистських пляжів Австралії (ДІП)

4. 7 найкращих нудистських пляжів світу (Vogue)

5. 18+! Найкращі нудистські пляжі Європи - де цікавіше, де дешевше (Смак подорожника)

6. Нудистам присвячується: Ідеальні місця для того, щоб роздягнутися (Depo)


Місця натуристів в Україні

1. 18+ Оголена Україна: 16 нудистських пляжів (IGoToWorld)

2. Нудистські пляжі в Україні (Wikipedia)

3. Рай для нудистів та дикунів: Де на Одещині заховатися від цивілізації (Depo)


Досвід українських натуристів

1. «Ми роздягаємось не для того, щоб покрасуватися». Як живуть київські нудисти (НВ)

2. "Я покинув бізнес і став натуристом": киянин - про філософію оголення і возз'єднання з природою (БЖ)

3. Я втомилася пояснювати, що це не вечірка групового сексу. Навіщо люди ходять на нудистські пляжі (Море!)

4. Нудисти на Буковині (Бук новини)

5. Коли оголеність - не секс (Галицький кореспондент)

6. Живемо раз: київські нудисти про сприйняття себе та свободу (The Village)

7. Пляжний екстрім, або чому стають нудистами (20 хвилин)

8. Як ми стали нудистами (Телеграф)


З історії натуризму

1. Життя голяка: історія насолоди і сили (МД-експеримент)

2. День без купальників (Святкуємо сьогодні)

3. Привид заліщицького курорту (Локальна історія)

4. Чому німці радо оголюються
на людях
(BBC)

5. Еконудисти оселилися в Чорногорії (Tochka)

6. Можливо зараз неначасі, але виключно в інтересах розвитку українського натуризму, цікава стаття мовою оригіналу: Ню -- не сорю! Нудизм и натуризм в Крыму, Украине, России и мире (Зеленый Путь)

7. Натуризм (NiNa.Az)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 22, 2023, 19:20Пропоную нову тему для акумулювання статтей інтернет видань щодо висвітлення натуризму в Україні.

Дякую за чудову пропозицію! Із задоволенням почитаю і додам щось від себе, якщо натраплю.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 22, 2023, 19:21https://nv.ua/ukr/kyiv/nudisti-plyazhi-klub-naturistiv-i-tusovki-v-kiyevi-novini-kiyeva-50096342.html

Мені якось траплявся відео-репортаж з цього інтерв'ю. Тільки я щось не можу його знайти зараз(

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 22, 2023, 19:23https://tsn.ua/tourism/mandrivniki-obrali-naypopulyarnishi-nudistski-plyazhi-svitu-1194045.html

Огляд цікавий, але було би ще краще, якби вони розповіли, як перенести цей європейський досвід на терени України.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 22, 2023, 19:21https://omore.city/articles/128255/galka-tisha-i-vidchuttya-svobodi-lyudi-rozpovidayut-chomu-hodyat-na-nudistski-plyazhi

Читаючи цю статтю, виникає відчуття, що не так все погано) Що в Україні є чимало пляжів для нудистів, є спільноти і культурні заходи, де вони відпочивають. Але особисто в мене виникає відчуття паралельного світу, бо як мені до цього всього долучитися? І чому ті всі маси нудистів не заходять на цей форум? Може мають якийсь інший, про який знають лише "посвячені"?

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 24, 2023, 09:47Огляд цікавий, але було би ще краще, якби вони розповіли, як перенести цей європейський досвід на терени України.

Підозрюю, що вони й гадки не мають, як це зробити 🙂
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 24, 2023, 09:54Читаючи цю статтю, виникає відчуття, що не так все погано) Що в Україні є чимало пляжів для нудистів, є спільноти і культурні заходи, де вони відпочивають. Але особисто в мене виникає відчуття паралельного світу, бо як мені до цього всього долучитися? І чому ті всі маси нудистів не заходять на цей форум? Може мають якийсь інший, про який знають лише "посвячені"?

Не знаю, не знаю... теж про це думав, до війни, а тепер немає нічого, доведеться відновлювати заново... ІМХО
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Була ще цікава стаття, навіть з перекладом українською, але кудись поділась з попереднього сайту і я не встиг прочитати навіть... й таке буває...

Хто підкаже як добавляти картинку в повідомлення? Нічого не розумію в меню керування англійською...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Цитата: Hamypucm від Лют. 24, 2023, 16:55Була ще цікава стаття, навіть з перекладом українською, але кудись поділась з попереднього сайту і я не встиг прочитати навіть... й таке буває...

Хто підкаже як добавляти картинку в повідомлення? Нічого не розумію в меню керування англійською...

Я англійську так сяк розумію. Картинкі не додаються. Я зараз відправлю це повідомлення і перевірю як ссилкі працюють.

Валик2

Усе ясно. Розміщуйте фотки на  хостінг сайтах. А потім BB CODE вставляйте сюда.

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Лют. 24, 2023, 19:19Усе ясно. Розміщуйте фотки на  хостінг сайтах. А потім BB CODE вставляйте сюда.

Мав на меті залити скрін з телефону та дарма, але вдячний за пораду.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Цитата: Hamypucm від Лют. 24, 2023, 19:47
Цитата: Валик2 від Лют. 24, 2023, 19:19Усе ясно. Розміщуйте фотки на  хостінг сайтах. А потім BB CODE вставляйте сюда.

Мав на меті залити скрін з телефону та дарма, але вдячний за пораду.
Так, скрін закачуєшь на хостінг а потім з нього, з хостінга, берешь ( копіюешь ) BB CODE та вставляешь його у поле повідомлення. Тільки з обох боків вставки натисни Enter , тобто перенос строки.

Нагору