Статті в ЗМІ

Автор Hamypucm, Лют. 22, 2023, 19:20

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 02, 2023, 12:26Й мені траплялись статті з понад 5 роки тому, прийняв рішення їх не постити як минувщину, вже краще новини нашого руху ніж мохом покриті міфи. 😄

Згода! На те вона й тема про ЗМІ, щоби висвітлювати останні новини. До речі, може біля кожної новини в дужках додавати рік?

А ще в мене питання: як Вам вдається знаходити такі новини? Моя спроба порозумітися з гуглом провалилася - знайшлася тільки 1 нормальна новина, але й та 2017 року. А все інше - суцільний непотріб, який тільки спекулює на тематиці натуризму.

Hamypucm

Бер. 02, 2023, 14:29 #31 Last Edit: Бер. 02, 2023, 18:15 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 02, 2023, 14:00А ще в мене питання: як Вам вдається знаходити такі новини? Моя спроба порозумітися з гуглом провалилася - знайшлася тільки 1 нормальна новина, але й та 2017 року. А все інше - суцільний непотріб, який тільки спекулює на тематиці натуризму.

Аналогічна ситуація. Лише сортуванням статтей обираю, що варте уваги, а що одразу не читаючи летить в топку.

Більш-менш вартими, на власний погляд, поділився тут.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Дякую за нові статті, Натуристе!
Вони надихають і дають надію, що ми теж зможемо відпочивати без остраху як натуристи. Адже чим більше людей, які пишуть про це у ЗМІ, тим більше розуміння у громадськості.
Я маю намір в цьому році приєднатися до якоїсь із їхніх активностей. Або створити свою, якщо не вдасться вийти на контакт. А як Ви?

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 11, 2023, 09:25Я маю намір в цьому році приєднатися до якоїсь із їхніх активностей. Або створити свою, якщо не вдасться вийти на контакт. А як Ви?

Актуальне питання, з сумними роздумами й примарними перспективами...

А ми в минулі роки працювали над створенням умов для таких активностей, організовуючи правильний філософський підхід до відпочинку людини в гармонії з природою. Та не знайшовши щирої зацікавленості й активності серед молоді (бо люди середнього віку, які роками вже в темі, не потребують зайвих організаторів і афішування своєї діяльності ззовні) призупинили діяльність з приходом епідемії... Згодом досягнувши певних результатів і нових можливостей для розвитку, ми готувались відкривати минулорічний сезон... і все пішло шкереберть, тепер надіємось дожити до Перемоги й почати все з чистого листка!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Шукаючи одне, знайшлося інше) Стаття про несприйняття нашим суспільством ситуативних нудистів. Автор обурюється "окупацією пляжів нудистами". І це при тому, що нудистів було всього двоє, а на тому озері взагалі немає пляжів, мені ніколи не доводилося бачити, щоби там хтось купався навіть у купальниках. Автор стверджує, що поліція говорила з нудистами про відпочинок без одягу, але мені здається, що головним аргументом було вживання алкогольних напоїв у публічних місцях.

У Києві гаряча парочка залишила купальники на березі - п'яні, голі і не смішні (Знай.ua)

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 13, 2023, 05:25Шукаючи одне, знайшлося інше

Скільки людей, стільки й різних думок. І звичайно ж ставлень до представників тієї чи іншої субкультури.

Тому, особисто я за створення спеціальної інфраструктури для кожної зацікавленої групи населення. Хочеться зануритись у особливу атмосферу і відпочити насолоджуючись природою, а не розумом мірятись з противниками власного світобачення.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Без 10 днів 10 років тому натуристи підкорили Андріївський узвіз) Весна тоді була не те, що зараз, всюди лежало повно снігу, тож дівчата взяли сноуборди і влаштували собі катання без зайвого одягу.

Учасниці оголеного катання на Андріївському узвозі розповіли про мету заїзду (Крореспондент)

В мережі є статті з більшою кількістю фото цієї події, але там майже немає тексту.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 15, 2023, 13:00Без 10 днів 10 років тому натуристи підкорили Андріївський узвіз)

Був час, організовували знанні персони в спільноті українського натуризму, Дмитро і Інна Владимирські та їх "Зимовий пляж"
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 15, 2023, 13:00Весна тоді була не те, що зараз, всюди лежало повно снігу, тож дівчата взяли сноуборди і влаштували собі катання без зайвого одягу.

Пам'ятаю, це ж тоді засипало столицю снігами, а Азіров казав нема чого скиглити, беріть лопати й відгрібайте...  ;D

Вже 10 років минає, а позбутися тієї погані досі не вдалося  >:(
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 15, 2023, 20:45Пам'ятаю, це ж тоді засипало столицю снігами, а Азіров казав нема чого скиглити, беріть лопати й відгрібайте...  ;D

Вже 10 років минає, а позбутися тієї погані досі не вдалося  >:(

І не кажіть ((

До речі, вітаю з новим статусом! Ви перший Full Member на цьому блозі ))

Hamypucm

Бер. 16, 2023, 05:26 #40 Last Edit: Бер. 16, 2023, 12:25 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 16, 2023, 05:17До речі, вітаю з новим статусом!

Дякую!!! Й самому вчора було цікаво, що зміниться після 100 коментаря та чи зміниться взагалі.

Як кажуть мудрі світу цього, це не лише моя відзнака, а нас всіх активістів форуму, бо я давно йшов до цього, але без можливості спілкуватись і відповідати комусь - Повним Членом не станеш! Так охарактеризував мій новий статус перекладач  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 16, 2023, 05:17Ви перший Full Member на цьому блозі ))

Бачу недовго мені бути в лідерах, послідовники у Вашій особі вже на підході! З дня на день буде свіжий Full Member!  :)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Можливо когось зацікавить, натрапив на такий ось лот з історії кримського натуризму. Не знаю точно, але пишуть, що зараз таку мапу в кіоску не придбати.

Крым. Отдых без одежды.

Спочатку подумав, що може б то собі купити для історії, але ціна його та плюс доставка... й зізнаюсь чесно, жаба задушила. 😏
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Стосовно книги.
Можна поторгуватися!
Книги зараз не дуже купують і тому ціна залежить від . . . . . нічого.
Просто продавець так хоче.
Думаю можна домовитись за 50%

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 18, 2023, 08:03Можливо когось зацікавить, натрапив на такий ось лот з історії кримського натуризму. Не знаю точно, але пишуть, що зараз таку мапу в кіоску не придбати.

Крым. Отдых без одежды.

Спочатку подумав, що може б то собі купити для історії, але ціна його та плюс доставка... й зізнаюсь чесно, жаба задушила. 😏

Мені ця мапа траплялася під час подорожі в Крим до окупації. Але після огляду бажання купити зникло, бо там нічого особливого не було. Насправді, побережжя Криму повне пляжів, де на кожному другому можна знайти людей без одягу або топлес. Ми якось ходили походом з наплічниками вздовж берега від Судака до Алушти, то дуже часто бачили нудистів.

Нагору