Nude World Order

Автор Upliner, Бер. 15, 2023, 04:58

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Дякую за краплину позитиву!)

До речі, в Україні подібні світлини теж можна робити. Наприклад, у Пабло Інкогніто є. І якщо не знати контексту, дивлячись на його фотосети можна подумати, що в нас теж прийнято ходити голим по вулицях та інших громадських місцях))

Upliner

Пабло до нас вже заходив)))
Привіт :)

Валик2

Пабло заходив !!??
У якому році???

А він, доречі, ще фотографує НЮ ??

Валик2

О !!! Пробачте, сьогодні заходив !!!
Яка в ньго діяльність зараз ???

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Бер. 15, 2023, 18:26Яка в нього діяльність зараз ???

А хто його тепер знає, в кого яка діяльність...
Якщо заходив значить на зв'язку і в межах досяжності, а це вже непогано.

Фотографує мабуть улюблену Ірен Адлер 😀
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Валик2 від Бер. 15, 2023, 18:26О !!! Пробачте, сьогодні заходив !!!
Яка в ньго діяльність зараз ???

У його профілі написано, що остання активність - 15 квітня 2021 року. Це було ще в минулому житті)

Валик2

ЦитуватиУ його профілі написано, що остання активність - 15 квітня 2021 року. Це було ще в минулому житті)

Ні, ні !
Точно заходив, заглянь у його профіль.

Нівроку

Цитата: Валик2 від Бер. 16, 2023, 08:38Ні, ні !
Точно заходив, заглянь у його профіль.

Я ось про цей профіль. Може в нього є ще один?

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 16, 2023, 10:14Я ось про цей профіль. Може в нього є ще один?

Ні, мова йде саме про цей профіль. Гадаю, Валик2 звернув увагу на рядок - Час:, навпроти якого вказана сьогоднішня дата і сприйняв цю інформацію як крайній момент відвідування чату Pablom Inkognito...

Але той рядок лише відображає поточний час і він у всіх ідентичний, щоправда, зміщений від реального на 2 години.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Так, помилився.
Думаю що Пабло занчтий фотографією і йому нема часу сидіти у інтернеті на сайтах тим більше з малою посещаємостю.

Нівроку

Цитата: Валик2 від Бер. 16, 2023, 14:29Так, помилився.
Думаю що Пабло занчтий фотографією і йому нема часу сидіти у інтернеті на сайтах тим більше з малою посещаємостю.

Пусте, з ким не буває буває)
Просто в мене до останнього жевріла надія, що Пабло має два профілі, і окрім пасивного головного, активно заходить на форум через другий інкогніто)

Нівроку

Цитата: Upliner від Бер. 15, 2023, 04:58Є чудовий сайт Nude World Order де постять фотоісторії про світ з легальним нудизмом повсюди. От невеличка підбірка картинок звідти
http://nudeworldorder.net/blog/

Після ретельнішого огляду світлин мені не здалося, що вони (принаймні частина) з тих місць, де нудизм легальний. Наприклад, там є чимало з Росії, але ж це неправда, що в цій країні прийнято голим їздити в метро або гуляти по вулиці. Хіба що через витрати на війну в них немає за що купувати одяг)))

Валик2

Цитата: Нівроку від Бер. 28, 2023, 07:32
Цитата: Upliner від Бер. 15, 2023, 04:58Є чудовий сайт Nude World Order де постять фотоісторії про світ з легальним нудизмом повсюди. От невеличка підбірка картинок звідти
http://nudeworldorder.net/blog/

Після ретельнішого огляду світлин мені не здалося, що вони (принаймні частина) з тих місць, де нудизм легальний. Наприклад, там є чимало з Росії, але ж це неправда, що в цій країні прийнято голим їздити в метро або гуляти по вулиці. Хіба що через витрати на війну в них немає за що купувати одяг)))

Не зовсім.

Наприклад є відосіки сексу у Пітерському автобусі, голі позують на пітерськіх і московських вулицях - так поводять зовсім розбещені люди.
Інши фотки зроблені у містах де легалізован нудізм !!!

Нагору