Де можна ходити і фотографуватися голим?

Автор io, Січ. 17, 2020, 12:02

« попередня тема - наступна тема »

Де вам доводилося ходити голим в Україні?

На роботі
3 (23.1%)
У відведених для натуристів місцях (пляжі, басейни, сауни тощо)
12 (92.3%)
Вдома
12 (92.3%)
На вулиці
4 (30.8%)
На лоні природи
11 (84.6%)
Інше (напишіть в коментарі)
2 (15.4%)

Всього голосів: 13

Вниз

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Лют. 07, 2023, 21:24У мене була спроба в Києві. Теплого літнього раннього ранку, коли довкола не було інших людей. Але буквально після кількох кроків повного оголення звідкілясь прилетів дрон і почав наді мною кружляти, тож довелося швиденько вдягатися і тікати. На щастя, там була алея з деревами, дрон через крони не полетів.

Але ви й екстремали і шукачі пригод... 😆
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Трохи зміню напрямок розмови.

Чому ніхто до галереї нічого не додає ???

Нівроку

Цитата: Валик2 від Лют. 08, 2023, 20:46Трохи зміню напрямок розмови.

Чому ніхто до галереї нічого не додає ???

Бо це ще більший екстрим, ніж десь пройтися голим по місту)
Уявіть, що якийсь Ваш недоброзичливець візьме Ваші фото з цієї галереї і, наприклад, поширить у корпоративному чаті, ще напише щось у хибному контексті. Про кар'єрне зростання можете забути. Або надішле Вашій дружині, представившись Вашою коханкою, і стверджуючи, що це він (тобто коханка) Вас фотографував голим, і не лише. Придумати прикладів можна безліч, включно з шантажем і вимаганням грошей за непоширення. Якщо у вас є близькі, друзі чи начальство, які нетерпимо ставляться до нудистів, то наслідки будуть сумні(

Hamypucm

Це точно... А ще в нашому суспільстві досі не всі розуміють чіткого розподілу між зображеннями мистецтва, еротики і порнографії, тому наслідки можуть бути ще більш сумними...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Цитата: Нівроку від Лют. 08, 2023, 04:56
Цитата: Валик2 від Лют. 07, 2023, 21:24
Цитата: Нівроку від Груд. 25, 2022, 05:54Мене заінтригували результати голосування - зокрема ті, що про роботу і вулицю. Цікаво, ці люди це робили приховано чи не криючись від інших людей? У випадку фотомоделей Pabloincognito зрозуміло, що часто на роботі = на вулиці. А як щодо тих, хто робить це не для фотографії, а просто для задоволення?
Роздягнутися просто на вулиці, серед міста, я дозволив собі лише у Празі. І то вибрав ранок неділі коли у туристичних місцях ( культурний центр міста ) мало туристів.
У Київі якось стрьомно.
І ще:  буде легше як що піду оголятися з фотографом. Самому не зручно і довго.

У мене була спроба в Києві. Теплого літнього раннього ранку, коли довкола не було інших людей. Але буквально після кількох кроків повного оголення звідкілясь прилетів дрон і почав наді мною кружляти, тож довелося швиденько вдягатися і тікати. На щастя, там була алея з деревами, дрон через крони не полетів.
Це тобі не пощастило.
Спробуй ще раз, буде усе ОК !!!!

Нівроку

Цитата: Валик2 від Трв. 06, 2024, 00:31Це тобі не пощастило.
Спробуй ще раз, буде усе ОК !!!!
Дякую, Валик2! Справді, наступні рази дрон більше не прилітав. Думаю, особливо тепер, в умовах війни, всі дрони полетіли на фронт, тому в місті побачити таку штукенцію неможливо. Але з'явилася інша капость - камери. По-перше, їх стало набагато більше на вулицях, де автомобільний рух. Крім того, минулого року розгорнули мережу камер на щоглах уздовж берегів Дніпра, тому пробіжка вздовж річки вже не пройде непоміченою. Ще додайте озброєні блокпости на мостах. Настрій від пробіжок набережною вже не той, що колись. Але Натурист правий - після Перемоги ці перешкоди зникнуть і ми матимемо більше можливостей для ню-відпочинку.

Валик2

Я б хотів щоб хтось мене зіоткав під час прогулянки. На мій іотік, для мене.

Або я б когось зняв !!

Нагору