Де можна ходити і фотографуватися голим?

Автор mandrivnik, Січ. 17, 2020, 12:02

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

mandrivnik

Добрий день!
Власне, питання полягає у тому, в яких місцях і за яких умов українські закони не забороняють бути без одягу? Я розумію, що є окремі натуристські пляжі, басейни і сауни, а також інші закриті території, де це цілком очевидно. Але як щодо загальних парків або заміських зелених зон? Ну і, звісно, міських вулиць та закладів? Зрозуміло, що громадська думка тут одностайна, але чи підкріплено це законодавчо? Просто я неодноразово чув новини про те, що то в одному українському місті, то в іншому бачили чоловіка/жінку, які прогулювалися голяка, після чого їх забирала поліція. З іншого боку, голі сноубордистки на Андріївському узвозі не мали ніяких конфліктів з правоохоронцями.
І друге питання - про фото. Якщо (не привертаючи уваги людей) зробити натуристське фото в місті, а потім викласти в мережу, чи не матиме це негативних наслідків для того кого/хто фотографував?
Сподіваюся, подібні питання бентежать не лише мене і не залишаться без відповіді.
Дякую!

Upliner

Таке враження, що це залишається на розсуд ментів -- чи вважати таки дрібним хуліганством, чи ні. Але з фото проблем бути не має.
test2

Нагору