Обговорення оповідань

Автор io, Січ. 21, 2020, 18:07

« попередня тема - наступна тема »

Чи зустрічали Ви оголених персонажів у художніх творах?

Траплялися окремі сцени з голими персонажами без еротичного контексту
2 (40%)
Лише в еротичних сценах
2 (40%)
Ні, але хотілося б почитати
0 (0%)
Я й сам(а) пишу твори про натуристів
1 (20%)
Натуризм мав ключове значення у художньому творі
2 (40%)

Всього голосів: 5

Вниз

Hamypucm

Лют. 04, 2023, 06:43 #45 Last Edit: Лют. 04, 2023, 07:24 by Саша
Дуже зараз поспішаю, тому поки для активності форуму відповім в 2 словах, що першим спало на думку, а пізніше спробую описати думки з приводу й всього іншого.

Щодо сексуального контексту в діях текстилю, то не лише ним... Як Ви уявляєте собі молодих людей, що лише вчора побачились, сьогодні гуляють оголені за руку, а на вершині займаються коханням? З першим зустрічним, ще й нудистом? Ну не знаю, не знаю... Такий собі приклад для наслідування, ще й як посвята в натуристки... А на завершення поламала свого вчорашнього коханого, ну тут типу норм, якщо він дурень... Але ;) це вже легкі тілесні посеред гір, він з побитими фаберже і юшкою з носа не добереться до транспорту, стече кровью 😀 це трішки гумору в ленту. А от як та мала повернеться потягом в знищеному одязі залишилось питанням.

Але, як кажуть, то вже зовсім інша історія!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Саша від Лют. 04, 2023, 06:43Дуже зараз поспішаю, тому поки для активності форуму відповім в 2 словах, що першим спало на думку, а пізніше спробую описати думки з приводу й всього іншого.

Щодо сексуального контексту в діях текстилю, то не лише ним... Як Ви уявляєте собі молодих людей, що лише вчора побачились, сьогодні гуляють оголені за руку, а на вершині займаються коханням? З першим зустрічним, ще й нудистом? Ну не знаю, не знаю... Такий собі приклад для наслідування, ще й як посвята в натуристки... А на завершення поламала свого вчорашнього коханого, ну тут типу норм, якщо він дурень... Але ;) це вже легкі тілесні посеред гір, він з побитими фаберже і юшкою з носа не добереться до транспорту, стече кровью 😀 це трішки гумору в ленту. А от як та мала повернеться потягом в знищеному одязі залишилось питанням.

Але, як кажуть, то вже зовсім інша історія!

Так, погоджуюся з коментарями. Мабуть треба буде мені перечитати і пригладити текст. Або написати інший, без насильства і сексуальних сцен)

Hamypucm

Особисто для мене ближчим є перший тип, в принципі, це саме те що привело мене в дану течію, відчути нові відчуття перебування у природі в натуральному вигляді.

Жодним разом не усвідомлення того, що натуризм існує вже і я повинен його сприймати таким який він є, більше того стати частиною, того що вже є...

Гадаю, натуризм для кожного різній і свій, особливий. Саме тому важливо знайти однодумців, які сприймають його саме так як ти!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Наше суспільство, як на мене, являється на даному етапі розвитку таким собі їжаком (якому ніби й цікаво спробувати щось нове, давно забуте й досі недозволене на загал), але при першій же нагоді скручується калачиком і виставляє голки...

Воно й не дивно, що при давній та унікальній історії розвитку даного руху на наших землях, всі надбання втрачено (на це існують зовсім інші причини, на ряду з питаннями історії, культури, мови й незалежності в цілому) й тепер доводиться починати все практично з чистого листка.

У нас же досі не існує ні законодавства відповідного, ні представництва Міжнародної Федерації Натуризму, що діє під егідою UNESCO... До прикладу у всім відомого сосіда така організація діє, хоча й спецефічно, проте... Більше того, й клуби існують і яка-не-яка спільнота та аудиторія...

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: HaTypucm від Лют. 04, 2023, 12:49Наше суспільство, як на мене, являється на даному етапі розвитку таким собі їжаком (якому ніби й цікаво спробувати щось нове, давно забуте й досі недозволене на загал), але при першій же нагоді скручується калачиком і виставляє голки...

Воно й не дивно, що при давній та унікальній історії розвитку даного руху на наших землях, всі надбання втрачено (на це існують зовсім інші причини, на ряду з питаннями історії, культури, мови й незалежності в цілому) й тепер доводиться починати все практично з чистого листка.

У нас же досі не існує ні законодавства відповідного, ні представництва Міжнародної Федерації Натуризму, що діє під егідою UNESCO... До прикладу у всім відомого сосіда така організація діє, хоча й спецефічно, проте... Більше того, й клуби існують і яка-не-яка спільнота та аудиторія...



У північного сусіда з цим справи краще з двох причин.
По-перше, у них є міста, що в кілька разів перевищують Київ. А на мою думку, розмір населення прямо пропорційний рівню толерантності. У нас у більшості обласних центрів усі всіх знають, і це утримує від відвідування місць і заходів нудистів, бо "що люди скажуть?". У Києві це можна робити майже анонімно - шанс побачити знайому людину близький до 0. Крім того, у столиці можна дозволити собі робити багато такого, на що в менших містах точно би знайшлися сторонні люди, які би почали повчати. А в Києві всім просто байдуже. Максимум - подивляться зацікавлено, але нічого не скажуть.
По-друге, у росіян менше загроз для життя та ідентифікації. А в нас - зараз літають і вибухають їхні ракети, а раніше був шалене зросійщення. За Януковича в нашому облцентрі неможливо було купити вітальну листівку українською мовою. У книгарнях українською мовою - лише підручники і Кобзар. Ще й підприємства масово закривалися, коли "донецькі" заходилися ділити Україну. Словом, актуальними були проблеми виживання, а якийсь натуризм - це вже взагалі з області фантастики.
Але я вірю, що натуризм в Україні матиме майбутнє. Просто нам не треба чекати, поки його принесуть зверху, а самим гуртуватися і популяризувати. От мені придумався проєкт з книгою. Може в когось ще якісь ідеї з'являться. Треба зруйнувати нашу "бульбашку" і поширювати інформацію про нього, бо натуризм - це природня потреба людини, але в нас його уявляють збочено, тому й не сприймають.

Hamypucm

Лют. 04, 2023, 20:17 #50 Last Edit: Лют. 04, 2023, 20:24 by HaTypucm
Нівроку, важко з Вами сперечатись, коли все вірно описано та факти говорять самі за себе. На даний момент з бойовими діями та літаючими ракетами все зрозуміло... Я саме мав на увазі часи, що цьому передували, хоч і не вказав цього. Але жити й розвиватись якось потрібно поки є така можливість, тому все в наших силах змінити, й щодо натуризму, й щодо зазіхань на волю і свободу.

Принаймні дуже хочеться в це вірити...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору