Обговорення оповідань

Автор io, Січ. 21, 2020, 18:07

« попередня тема - наступна тема »

Чи зустрічали Ви оголених персонажів у художніх творах?

Траплялися окремі сцени з голими персонажами без еротичного контексту
2 (40%)
Лише в еротичних сценах
2 (40%)
Ні, але хотілося б почитати
0 (0%)
Я й сам(а) пишу твори про натуристів
1 (20%)
Натуризм мав ключове значення у художньому творі
2 (40%)

Всього голосів: 5

Вниз

io

Січ. 21, 2020, 18:07 Last Edit: Вер. 30, 2020, 04:29 by mandrivnik
Щойно прочитав тутешнє оповідання "Майже осінь" і отримав масу задоволення. Про свої враження від нього я написав там же.
Цікаво було би почитати ще щось із тематики натуризму українською або англійською. Якщо Ви маєте посилання на тексти, буду дуже вдячний)

Upliner

Хмм, з попереднього місця автор своє оповідання видалив, тож завантажу його сюди
Привіт :)

io

Дуже дякую! Буду читати.
Подібних текстів я ще не читав, але дивився кілька художніх фільмів, як от "Освіта Юлії" 1984 або "Ганчірки" 2004, в яких глядач поступово занурюється у світ натуризму, знайомиться з ним з нульового рівня до сприйняття. Також сподобалися кілька короткометражок "Точка, що прямує до нуля" 1987, "Голий" 2006 і "Танення снігів" 2008. Ще сюди можна додати кліп гурту "Квін" під назвою "Велосипед" 1978.

Upliner

З переліченого не бачив тільки "Голий" та кліп Квіна. Додав би ще кліп Анджеліки Варум "Вавілон".
Привіт :)

io

Січ. 23, 2020, 05:03 #4 Last Edit: Січ. 23, 2020, 17:48 by mandrivnik
Кліп гурту "Квін" ось тут:

А це короткометражка "Голий": https://www.imdb.com/title/tt0875136/ ; (але я дивився в іншому місці, де його вже немає)
Кліп Анжеліки Варум, на жаль, не бачив і не знайшов, але пригадав одну співачку, яка знялася оголеною: "Лама" - "Лиш тільки ти":


Мабуть уже варто створити окрему тему з посиланнями на художню творчість щодо натуризму (книги, фільми, кліпи) :-)

Upliner

Січ. 23, 2020, 21:52 #5 Last Edit: Січ. 29, 2023, 12:16 by Upliner
Ось Вавілон:
https://hlamer.ru/video/95629-Anjelika_Varum-Vavilon
В самої співачки тільки цицьки трішечки видно, але багато інших дівчат, в яких видно все.
Привіт :)

Upliner

Цитата: mandrivnik від Січ. 23, 2020, 05:03А це короткометражка "Голий": https://www.imdb.com/title/tt0875136/ ; (але я дивився в іншому місці, де його вже немає)
Все-таки бачив, але не пам'ятав рік (з такою назвою багато всього).
Привіт :)

Upliner

І ще є кліп Івени, але він, на жаль, з цензурою
Привіт :)

io

Гарні кліпи, я їх раніше не бачив! А друга співачка - з Болгарії? Там внизу болгарський прапорець, хоча сама назва кліпу латиницею, а в Болгарії ж кирилиця. Стосовно Варум - кліп дещо розчарував через "рафінованість" тіл, мені більше до вподоби різноманітність. Щодо різних тіл обох статей, є один кліп з передачі "Пороблено в Україні", де знімальна група роздяглася просто в супермаркеті, співаючи пародію на пісню "Мотузочки" гурту "Нікіта". Але, як і в інших продуктах 95-го кварталу, там все вкрай вульгаризовано, тому не буду псувати цей допис посиланням на відповідний ютюб)

Upliner

Так, Івена з Болгарії, не знаю чому латиницею написали...
Щодо "рафінованості" не дуже зрозумів...
Привіт :)

io

Я мав на увазі, що вони виглядають, як топ-моделі))

До речі, дякую за книжку про Еріка - прочитав на одному диханні. Вражає від самого початку і тримає в захопленні до останніх сцен. Теж з'явилася думка написати переклад, аби могли прочитати ті, хто не володіють англійською)

Upliner

Російський переклад вже є... Здається, крім останнього розділу.
Привіт :)

Upliner

Цитата: mandrivnik від Січ. 25, 2020, 07:29Я мав на увазі, що вони виглядають, як топ-моделі))
Дивно, в мене не склалося такого враження, як на мене звичайні дівчата...
Привіт :)

io

Цитата: Upliner від Січ. 25, 2020, 22:51Російський переклад вже є... Здається, крім останнього розділу.
В одному з англомовних оглядів творів про натуристів я прочитав, що саме через той останній розділ "Ерік" мав проблеми з поширенням. Взагалі, я був вражений, скільки художньої літератури про натуризм є англійською мовою! Щоправда, більшість книжок захищені авторським правом і читати їх можна лише за плату.
Для мене було б цікавим досвідом зробити переклад українською. Як ви дивитеся на те, аби я викладав його в окремій темі формуму? Чи порадите взяти інший твір?

Upliner

Цитата: mandrivnik від Січ. 26, 2020, 05:01Як ви дивитеся на те, аби я викладав його в окремій темі формуму?
дтримую.
Гарних творів дуже багато, не знаю, з чого варто було б почати, хай буде "Ерік".
Ще багато оповідань можна знайти тут:
https://allcmnf.thebeachclub-ii.net/
Привіт :)

Нагору