місце відпочинку

Автор ms021082, Трв. 16, 2020, 04:21

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

ms021082

інформації про місця відпочинку натуристів у Карпатах поки нема, ми засмагаємо тільки на морі, но пошукаю
Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

ms021082

Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

ms021082

ms021082

mandrivnik

Вражаючі відео, казкові місця! І на всіх цих островах є пляжі натуристів? (про Київ я знаю)

ms021082

Так, на всіх островах е нуд пляжі

ms021082

сайт мертвый,людей нет. :(

mandrivnik

У мене теж інколи складалося подібне враження. Отак заходиш день, два - нічого не відбувається. Забуваєш про нього. Але потім повертаєшся через кілька тижнів - о! Хтось щось написав, навіть новенький. Біда в тому, що інші не повертаються. Тут є з півтора десятка користувачів, які залишали повідомлення, але потім подумали, що "сайт мертвий, людей нема" і йшли назавжди. А якби їхня поява не була так сильно розмазана у часі, якби хоча б кілька прийшли одночасно і почали спілкуватися між собою, а не кожен у свої темі, то може б справа й зрушила з мертвої точки.

Щоби перевірити це, пропоную зробити флешмоб. Давайте назначимо якусь дату (наприклад через тиждень чи два, щоб всі встигли прочитати це повідомлення) і того дня зайдемо на форум і хай кожен напише хоча би по три відповіді в темах інших користувачів. Звісно, можливо я ідеаліст і нічого не вийде. Але якщо не спробувати, ми того й не знатимемо.

ms021082

ms021082

может кто то ищет тема в телеграме     t.me/naturismua

mandrivnik

Цитата: ms021082 від Черв. 23, 2020, 12:5329.09.2020 Флешмоб

Згода. Хоча трохи дивно, що аж через 3 місяці. Можливо, краще через 1?

Upliner

Можна кілька разів)
test2

ms021082

та можно і кілька разів, все'дно тут нікого нема

Нагору