Натуризм під час мандрівок

Автор io, Вер. 29, 2020, 04:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

io

Цікавлячись темою натуризму в Західній Європі, мене, як любителя туристичних походів, не міг не зацікавити такий його різновид, як голі піші прогулянки ("nude hiking"), коли не лише насолоджуєшся краєвидами, але й відчуттями тіла. І головне - ніяких тобі пітних і смердючих футболок! ))
В Україні такий вид прогулянок поки не вельми афішується, хоча ні для кого не секрет, що чимало туристів полюбляють побути наодинці з природою в первозданому вигляді. Я теж не виняток, щоправда, при публікації звітів я подібні речі видаляю, але є люди, які не соромляться про це розповісти іншим. І саме в цій темі пропоную збирати посилання на опубліковані для широкого загалу розповіді з мандрівок Україною (саме мандрівок, а не стаціонарних таборів), де є місце голому відпочинку.
Для прикладу, наведу посилання на розповідь велосипедистів (два хлопці та дівчина) "Зачаровані Десною", які їздили від Києва до Пухівки, де трохи побешкетували на Десні))
А чи траплялися Вам історії з подібними поворотами сюжету?

Саша

Не маю поки досвіду в згаданому "nude hiking", наразі лише табірний відпочинок була змога спробувати. Проте, вже думав над тим щоб спробувати сплав по водосховищу на човнах, теоретично все просто та можливо, а технічно - потребує скурпульозної підготовки. Але не спробуєш, не будеш знати... Це нам і дає відчуття Газамеко (гармонія за межами власного комфорту), коли потрібно вийти за межі житла та шляхом випробувань знайти гармонію в інших умовах. З часом світогляд змінюється і зона комфорту міняється.

io

Учора попрактикував "nude biking" (короткий ілюстрований звіт). Досі під враженнями. Попри те, що вже осінь і наче не спека, кататися без одягу виявилося комфортно. Організм ніби сам регулює температуру і ти їдеш, зовсім не відчуваючи холод, а лише милуючись краєвидами і самою їздою.
Рекомендую!

AlexFRost

Цитата: io від Жовт. 04, 2020, 05:48Учора попрактикував "nude biking" (короткий ілюстрований звіт). Досі під враженнями. Попри те, що вже осінь і наче не спека, кататися без одягу виявилося комфортно. Організм ніби сам регулює температуру і ти їдеш, зовсім не відчуваючи холод, а лише милуючись краєвидами і самою їздою.
Рекомендую!
Не відкривається галерея. Видає помилку
Born naked - stay naked!

Upliner

Можливо, io видалив галерею :(
Привіт :)

Нагору