Флешмоб для пожвавлення форуму

Автор ms021082, Черв. 18, 2020, 14:18

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

ms021082

Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

io

У мене теж інколи складалося подібне враження. Отак заходиш день, два - нічого не відбувається. Забуваєш про нього. Але потім повертаєшся через кілька тижнів - о! Хтось щось написав, навіть новенький. Біда в тому, що інші не повертаються. Тут є з півтора десятка користувачів, які залишали повідомлення, але потім подумали, що "сайт мертвий, людей нема" і йшли назавжди. А якби їхня поява не була так сильно розмазана у часі, якби хоча б кілька прийшли одночасно і почали спілкуватися між собою, а не кожен у свої темі, то може б справа й зрушила з мертвої точки.

Щоби перевірити це, пропоную зробити флешмоб. Давайте назначимо якусь дату (наприклад через тиждень чи два, щоб всі встигли прочитати це повідомлення) і того дня зайдемо на форум і хай кожен напише хоча би по три відповіді в темах інших користувачів. Звісно, можливо я ідеаліст і нічого не вийде. Але якщо не спробувати, ми того й не знатимемо.

ms021082

Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

ms021082

может кто то ищет тема в телеграме     t.me/naturismua
Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

io

Цитата: ms021082 від Черв. 23, 2020, 12:5329.09.2020 Флешмоб

Згода. Хоча трохи дивно, що аж через 3 місяці. Можливо, краще через 1?

Upliner

Привіт :)

ms021082

та можно і кілька разів, все'дно тут нікого нема
Люди завжди роблять те, що вони вибирають, але не завжди вибирають те, що вони хочуть.

io


Hamypucm

Чому ж так слабо народ зреагував на анонсовану подію?
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Мабуть забули))
Треба було якийсь банер повісти і нагадування зі зворонтім відліком днів. Та й проміжок був завеликий - 3 місяці.
Гадаю, якщо повторити це за два тижні, але з такими змінами, то спрацює.
Що скажеш, Upliner?

Hamypucm

Гадаю, не до дат потрібно прив'язуватися, а до цікавих тем для спілкування та обміну досвідом. Адже, що толку зібратись якогось дня просто аби зібратись. Хоча це лише мої роздуми, а ніяк не вказівка до дій...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Upliner

Цитата: mandrivnik від Вер. 30, 2020, 04:26Мабуть забули))
Треба було якийсь банер повісти і нагадування зі зворонтім відліком днів. Та й проміжок був завеликий - 3 місяці.
Гадаю, якщо повторити це за два тижні, але з такими змінами, то спрацює.
Що скажеш, Upliner?
Вибачте, останнім часом зовсім замотався, не зміг узяти участь. Але в вас самих непогано вийшло, так тримати :)

Щодо банера -- можливо, але обіцяти поки не буду...
Привіт :)

io

І ще кинути запрошення на інших ресурсах українських натуристів. Наприклад, я зустрічав кілька груп у фейсбуці. Там є кількасот учасників. Якщо Ви, як адмін, запросите їх сюди, хоча б на флешмоб, це був би прорив. Дати повідомлення в групі - я думаю знайдуться зацікавлені. Адже форум має перевагу над фейсбуком. Тут більше відчуття анонімності, тому й матеріали більш цікаві, і учасники можуть бути більш відвертими.

Veter

Мені здається, що необхідно прив'язуватись не до дат спілкування у чаті, а до місць і дат зустрічей... як це роблять у Фейсбуці. Там дають інформацію де і коли організовуються зустрічі. Тому там і кількість учасників спілкування доходить до декількох сотень. Тому і реально проходять зустрічі як правило не меньше десятка однодумців на пляжах, в банях і саунах, на яхтах і т.д. Я неодноразово приймав участь у таких заходах... Дуже прикольно! На яхтах, наприклад, навіть дівчат як правило більше ніж хлопців... :)

Hamypucm

Тут люди спілкуватись не надто спішать, не те щоб збиратись... та щей на яхтах... натуристи - хлопці і Дівчата?.. я б не прийшов, бо можуть вилюбити...  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору