Довбичка 2017

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 23:33

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Валик2

Відпочивав на Довбичке цього літа.

Нівроку

Цитата: Upliner від Черв. 15, 2017, 23:33Сезон на Довбичці вже у самому розпалі. Діють дві човнові переправи, назовемо їх "південна" і "східна".
Якщо немає човнів, то можна перепливти самотужки - там менше 200 метрів на кожній з переплав. Тільки південна гірша, бо як заходити у воду, багато битого скла на дні. Можна роздягнутися, покласти одяг і взуття у гермомішок (або пакет без дірок), начепити його на плече і перепливти. Я не хапаю зірок у плаванні, але подолати дистанцію було неважко, як з "півдня", так і зі "сходу".

Валик2

Я живу так що мені краще веліком від пішохідного або північного мосту їхати.
Тим більше гола прогулянка стає довшою.

Валик2

Зараз вже холодно.
Сподіваюсь на вилазки на Довбичку  у день.
Хто зі мною ??

Нівроку

На Довбичці зараз нікого... Якраз минулого тижня мене туди привела ностальгія. То весь простір пляжу зрівняний вітром - жодних слідів, жодних людей... А зараз ще й холодно

Валик2

У ці дні хтось буває на Довбичці ???
Хочу у СБ або НД поїхати !!!!

Нівроку

Цікава пропозиція! А о якій порі й на скільки часу?

Щоправда, поки це без мене, бо я зможу долучитися, мабуть, у липні. У цьому червні по вихідних мені не зручно, хіба що десь зранку в будень.

Валик2

А фотографи є ???
Може десь зустрінемося ???

Валик2

Цитата: Нівроку від Черв. 06, 2024, 04:52Цікава пропозиція! А о якій порі й на скільки часу?

Щоправда, поки це без мене, бо я зможу долучитися, мабуть, у липні. У цьому червні по вихідних мені не зручно, хіба що десь зранку в будень.

Я ще не вирішив.
Хочу з кимось !

Нівроку

Цитата: Валик2 від Черв. 06, 2024, 21:43
Цитата: Нівроку від Черв. 06, 2024, 04:52Цікава пропозиція! А о якій порі й на скільки часу?

Щоправда, поки це без мене, бо я зможу долучитися, мабуть, у липні. У цьому червні по вихідних мені не зручно, хіба що десь зранку в будень.

Я ще не вирішив.
Хочу з кимось !

Тоді пропоную скооперуватися і поїхати разом - деталі в окремій темі форуму (https://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=285.msg1540;topicseen#msg1540)

Власне, саме позавчора мені вперше в сезоні вдалося потрапити на Довбичку - на кілька годинок перед роботою. Була рання пора, тому нудистів на пляжі виявилося до десятка. Але все інше - як і раніше: чудовий пісок, чиста вода і яскраве сонце.

Ще була перша спроба проїхатися велосипедом Труханів-трейл повністю без одягу. Я знаю, вдень там повно інших людей, але о 8.00 за 25 хвилин траси мені зустрілося тільки 2 велосипедисти, 1 бігун і 2 сиділи біля мега-гойдалки. Агресивної реакції не було ні в кого, хоча й озиралися. Більш самотній варіант - внутрішньою доріжкою - там трапився всього 1 велосипедист і 1 пішохід (о 12.00). Роздягання та одягання - за першим поворотом після асфальту (бо на самій асфальтівці майже ніколи не буває порожньо). Взагалі поворотів на доріжці - безмір, тому зустрічні з'являються так раптово, що просто не встигаєш злякатися, і проїжджаєш повз них, наче нічого не сталося.

Відчуття від голої велопокатеньки неймовірні! Починаючи від того, як вітерець огортає все тіло, і до натискання на педалі голими стопами. І, звісно, це єднання з природою, коли жодна тканина не відокремлює тебе від довколишнього світу. Бо як на мене, статичний голий відпочинок (на пляжі чи вдома) відгонить відчуттям гетто, коли ти розумієш, що є тільки крихітна територія свободи. Тому голі пробіжки чи велопокатеньки мені дарують більше задоволення.

А які ваші думки з цього приводу?

Валик2

Нівроку, повністю з тобою згоден. Я так само - їду голий, не встигаю злякатися і вже проїхав. І приємні відчуття від єдності з природою.

Через тиждень і я поїду.

Нагору