Якщо у вашому місті не збираються нудісти?

Автор AlexFRost, Січ. 20, 2021, 10:45

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

AlexFRost

Я живу у провінційному місті, де всі усіх знають... На жаль, відкритий нудизм може призвести до репутаційних втрат... Отже, змушений роздягатися або вдома, або коли буваю на дикій природі.... Хто ще як вирішує подібну пролему? Поділіться досвідом! Буду вдячний!

Upliner

Можна сказати, що я вирішив проблему переїздом. Бо одна з моїх причин переїзду в Україну це якраз нудизм. Завжди здавалося,що в Україні він більш розвинений, ніж в РФ, особливо до окупації Криму. Особливо з дівчатами тут краще. Але на жаль, незважаючи на це, відразу наречену-нудистку знайти не вдалося, довелося одружуватись з дівчиною "не в темі"...
Привіт :)

Саша

В темі "Чернівці" більш-менш описано ситуацію в моєму місті. По крайній мірі ситуацію мені відому, не виключаю можливості існування прихильників даного руху, які не бажаючи публічності діють скритно подалі від поглядів загалу...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Upliner

Цитата: AlexFRost від Січ. 20, 2021, 23:12Доживемо до літа - можливо спробую у Києві знайти друзів.
Попроситесь у баньку до Руслана Синельникова -- там знайдете багато цікавих людей. Зараз там якраз чоловіків не вистачає, хоча до літа ситуація може й змінитися...

Upliner

Цитата: AlexFRost від Січ. 20, 2021, 23:12І ще, питання: а чи є на форумі жінки? Бо якось все обмежується чоловічим спілкуванням - якось однобоко... :)
От із цим проблема, щось не приходять. Їх можливо тільки реально на місці впіймати, а в мережі щось дуже проблематично. Не знаю чому.

Саша

Дівчата напевно в інстаграмі і інтернет бутіках залипають  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

AlexFRost

Цитата: Саша від Січ. 21, 2021, 11:25Дівчата напевно в інстаграмі і інтернет бутіках залипають  ;D
;D ;D ;D

Нагору