Друзі-натуристи

Автор Нівроку, Січ. 19, 2023, 09:55

« попередня тема - наступна тема »

Зі скількома друзями/знайомими ви мали спільний натуристський відпочинок?

Не вистачає пальців, аби всіх порахувати)
Завжди на самоті(
10
2
5
8
6
4
1
3
9
7
Вниз

Нівроку

Січ. 19, 2023, 09:55 Last Edit: Січ. 22, 2023, 06:24 by Нівроку
Привіт!) Мене зацікавило питання, наскільки спільнота натуристів згуртована в реальності? Всі ми відпочивали голяка на лоні природі, мабуть кожен бував на нудистських пляжах, де інші засмагали і купалися без одягу. Але скільки у вас є друзів (не випадкових знайомих), з якими ви перетиналися у повсякденному житті, і мали спільний відпочинок цілком без одягу?

Валик2

Січ. 20, 2023, 22:00 #1 Last Edit: Січ. 20, 2023, 22:02 by Валик2
Голосування працюэне коректно.
Я тричи проголосував "На самоті" і бачу 3 голоса в цій категорії, і один раз  - "1".
Але ж я один ! Так не повино бути .

А проголосувавших - усе вірно , двоє !!

Валик2

А головне я нерозумію як видалити УСІ мої голоси.

Нівроку

Будь ласка, спробуйте тепер. Мабуть справа була в галочці "можливість переголосувати". Тепер у Вас буде лише одна єдина спроба, тому не помиліться)

Валик2

О!!!
Тепер працюэ як слід.

Нівроку

Дякую тим, хто проголосував! Це чудово, що є друзі й знайомі, які поділяють наші погляди. А тепер в мене питання: як їх виявляти? Адже може бути, що хтось із друзів теж натурист, але соромиться про це розповісти чи запитати. Чи є безпечні способи виявити однодумців, не наражаючись на небезпеку зіпсувати стосунки?
Який ваш досвід виявлення друзів-натуристів?

Валик2

Думаю можна потренуватися на тих кого потім не зустрінеш.
Або друзів, так би мовити з тупікової гілки, у якіх з тобою не має спільних знайомих.
Або підійдуть більш меньш відкриті і балакучі люди, може вони так само .
.......
Далі піде легше.

Hamypucm

Не знаю, не знаю...

Особисто в мене з цим антиуспішно  8)
Навіть близькі й рідні вважають  :o  "диваком", м'яко кажучи  ;D

Свого часу, до початку "двіжу", організовував усім, а по факту практикував усамітнено  ::)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Натуріст, перечитай ще раз підпис до своїх повідомлень.

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Трв. 01, 2024, 15:23Натуріст, перечитай ще раз підпис до своїх повідомлень.

То я й не відступав від вподобаного стилю життя, просто, більше не агітую нікого спробувати і відчути різницю. Насолоджуюсь при можливості на самоті, хоча зараз і можливість така обмежена... Вірно було написано нещодавно, що не начасі зараз вилазки в природу, забагато ризиків та хвилювань.

Взагалі вважаю, що поради в даній справі не працюють, особа повинна самостійно до цього прийти й дозріти зсередини, напевно...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Натурист, як я вас розумію! Власне у мене було 3 спроби (в різні роки), але теж антиуспішні. Ці 3 людини спершу справляли враження зацікавлених в натуризмі, ми обговорювали це, навіть ділилися спогадами про власний досвід персонального ню-відпочинку. Але коли дійшла мова до того, щоби провести ню-відпочинок разом, то двоє не сприйняли це серйозно і відмовилися. З 3-ю людиною таки вдалося раз побувати на пляжі (тому мій вибір у голосуванні - 1), але, зрештою, після цих подій з усіма 3-ма стосунки стали суто формальними.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Сьогодні в 08:34тому мій вибір у голосуванні - 1

Нівроку, Ви просто описали мій 9 річний "досвід", другий голос в даній категорії - мій  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Так, Натуристе,  нажаль так буває.
Але по закону великих чисел, можна знайти однодумців.

Чомусь на самому нудіку знайомитись важче !!!

Нагору