Чернівці

Автор Hamypucm, Вер. 26, 2020, 22:00

« попередня тема - наступна тема »

Які з наведених місць Ви використовуєте або готові використовувати в якості власної натуристської діяльності:

Я натурист(ка) з достатнім досвідом перебування на публічних натуристських пляжах
Я натурист(ка) вдома, де ніхто мене не побачить та не осудить (квартира, будинок, баня, басейн тощо)
Я натурист(ка) в умовах гармонії з природою подалі від сторонніх поглядів (ліс, водойма, пляж, коса, острів тощо)
Я натурист(ка) в межах власних територій (двір, дача, сад, город тощо)
Я натурист(ка) з бажанням відвідувати організовані натуристські території (кемпінг, база, готель тощо)
Вниз

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Жовт. 16, 2023, 07:28Приєднуюся до переклички! Влітку було трохи досвіду нудизму на Київських островах. По вихідних - Довбичка. Пляж знову такий багатолюдний, як до війни. Сотні голих тіл, різних статей і віку. Приємно відзначити, що жінок стає більше, навіть траплялися суто жіночі компанії.

Прикольно, от вам і Київ - місто можливостей і багатогранності. У нас наразі все завмерло... По місту не хочеться зайвий раз лазити, не те щоб світитись на березі річки.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

ЦитуватиПрикольно, от вам і Київ - місто можливостей і багатогранності. У нас наразі все завмерло... По місту не хочеться зайвий раз лазити, не те щоб світитись на березі річки.

Особливо заздрити нема чого.
У великіх містах свої вимоги до життя.
Я помітив що далеко не усі виходці  з маленькіх міст і сіл можуть пристосуватися до великого міста.

А нудізм та секс то лише маленька частина життя !!!

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Жовт. 21, 2023, 19:37Я помітив що далеко не усі виходці  з маленькіх міст і сіл можуть пристосуватися до великого міста.


Це точно про мене, буваючи в столиці теж зауважив для себе, що надто шумно і тісно перебувати в такому мегаполісі, до цього потрібно пристосовуватись та звикати.

Ми й тут стараємось втекти в природу від надмірної урбанізації щодення, а Київ то окремий, автономний механізм поглинання людей.

Хоча, заради справедливості зізнаюсь, що полюбляв прогулюватись ним вранці, фотографуючи архітектуру, до появи гамірного натовпу мешканців.

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Цитата: Hamypucm від Жовт. 22, 2023, 06:18
Цитата: Валик2 від Жовт. 21, 2023, 19:37Я помітив що далеко не усі виходці  з маленькіх міст і сіл можуть пристосуватися до великого міста.


Це точно про мене, буваючи в столиці теж зауважив для себе, що надто шумно і тісно перебувати в такому мегаполісі, до цього потрібно пристосовуватись та звикати.

Ми й тут стараємось втекти в природу від надмірної урбанізації щодення, а Київ то окремий, автономний механізм поглинання людей.

Хоча, заради справедливості зізнаюсь, що полюбляв прогулюватись ним вранці, фотографуючи архітектуру, до появи гамірного натовпу мешканців.



Все слова правильные, согласен.

Нівроку

Жовт. 22, 2023, 11:55 #19 Last Edit: Жовт. 22, 2023, 12:01 by Нівроку
Цитата: Hamypucm від Жовт. 22, 2023, 06:18Хоча, заради справедливості зізнаюсь, що полюбляв прогулюватись ним вранці, фотографуючи архітектуру, до появи гамірного натовпу мешканців.

Дещо не про нудизм, але в тему повідомлення)

З 1 по 31 жовтня Вікіпедія проводить фотоконкурс пам'яток України. Я бачу, ви полюбляєте подорожі й фотографію - а це саме та комбінація, яка потрібна для участі в конкурсі) Я теж це люблю, і вже до збору доєдналася понад сотня фотографій з моїх подорожей. Одна з них, як виявилося, про вже знищений будинок... Тож долучайтеся, аби зберегти якомога більше зображень нашого історичного фонду.

Сторінка конкурсу тут: https://wlm.org.ua/lists/

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Жовт. 22, 2023, 11:55Тож долучайтеся, аби зберегти якомога більше зображень нашого історичного фонду.


О так, фотозображень цікавих об'єктів вистачає, чому б не поділитись історією.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Жовт. 22, 2023, 12:20
Цитата: Нівроку від Жовт. 22, 2023, 11:55Тож долучайтеся, аби зберегти якомога більше зображень нашого історичного фонду.


О так, фотозображень цікавих об'єктів вистачає, чому б не поділитись історією.

Дякую, Натуристе! :-)
Чи вдалося долучитися? В національному заліку конкурсу Україна (за сумою всіх учасників співвітчизників) сьогодні ввійшла в п'ятірку лідерів. І не вистачає зовсім трішки, аби обігнати друге місце, яке посідає помилка історії ;-) Можливо саме ваші фото стануть вирішальними.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Жовт. 26, 2023, 19:22Чи вдалося долучитися?
Можливо саме ваші фото стануть вирішальними.

Привіт. Так, звичайно я одразу ж долучився до такої цікавої події. З подивом для себе виявив, що не всі пам'ятники та будівлі присутні на моїх фото входять до списку культурних пам'яток. Але, які підпадають під згаданий критерій вже беруть участь у конкурсі. 😉👍

Тому, аби покращити наші позиції в турнірній таблиці потрібно нове підкріплення. ✌️😁

Спільното натуризму не сидіть мовчки в очікуванні чужих оголених фото, закидуйте власні сюди, а зображених фасадних мешканців на конкурс Вікі. 🤭
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Сергей Иванов

si6224825@gmail.com   

У нас Клуб нудистов и эсгибиционистов.
Высылаем Правила, Программу и др материалы.

Сергей

Нівроку

Цитата: Сергей Иванов від Лют. 04, 2024, 06:41si6224825@gmail.com   

У нас Клуб нудистов и эсгибиционистов.
Высылаем Правила, Программу и др материалы.

Сергей

Мені чомусь здається, що ваш клуб не в Чернівцях. Але може я помиляюся)

Нагору