Вітаємо на форумі

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 22:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Upliner

Вітаємо вас на форумі українських натуристів!

Чітких правил поки немає, але злісний флуд буде видалятись.

Основна мова форуму -- українська, але ті, кому важко, можуть писати російською, без проблем.

Ну, на цьому поки все.
Привіт :)

nudist43

Друзей выбираем мы сами, но лучших оставляет время.

nudist43

Пропоную разом розвивати форум. Я можу дати усім своїм однодумцям нудистам ссилку на форум , якшо ви дозволите. Також маю пропозіціі на рахунок тем . Вмеме вже є тема яку я хочу запропонувати
Друзей выбираем мы сами, но лучших оставляет время.

Upliner

Черв. 27, 2017, 16:23 #3 Last Edit: Черв. 27, 2017, 16:25 by Upliner
Цитата: nudist43 від Черв. 27, 2017, 14:54Пропоную разом розвивати форум. Я можу дати усім своїм однодумцям нудистам ссилку на форум , якшо ви дозволите. Також маю пропозіціі на рахунок тем . Вмеме вже є тема яку я хочу запропонувати
Звичайно, буду радий популяризації :) Пропозиції теж з радістю вислухаю.
Привіт :)

Viktor Schimmel

Вітаю!
Давно шукав україномовний форум, присвячений нудизму і натуризму.
Звуть мене Віктор, мешкаю я у Львові - місті, де нема не те що місця для відпочинку людей, які прагнуть гармоні з Природою і вважають оголеність невід'ємною частиною цієї гармонії, але навіть спілки однодумців - нудистів і натуристів. Сподіваюсь знайти тут нових друзів.

io

Добрий день!
Я новенький на цьому форумі. Підкажіть, будь-ласка, як додавати і переглядати світлини в галереї?
Дякую!

Upliner

У вас нема кнопки "Add Picture?" Значить, десь права неправильно налаштовані, подивлюсь...
Привіт :)

io

Січ. 17, 2020, 11:39 #7 Last Edit: Січ. 19, 2020, 03:44 by mandrivnik
Так, кнопки я не бачу. А в самих галереях написано по 0 зображень.
До речі, коли намагаюся додати аватар, то отримую помилку:
"Папка для вкладень перебуває в режимі ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧИТАННЯ. Ваше вкладення або аватар не може бути збережений."

Upliner

Здається, поправив, спробуйте ще раз
Привіт :)

io

Дякую! Тепер кнопка є і я можу додавати фото.
Але підкажіть, будь-ласка, як додати аватар? Коли я спробував у профілі вибрати завантажити аватар, то отримав те повідомлення: "Папка для вкладень перебуває в режимі ТІЛЬКИ ДЛЯ ЧИТАННЯ. Ваше вкладення або аватар не може бути збережений."
Тоді я спробував завантажити аватарку через галерею, але зрозумів, що це не правильний шлях. А ще, коли я її видалив, то зображення зникло, але в галереї все рівно показано, що є 1 фото.

Upliner

Директорію аватарів та галерею поправив
Привіт :)

io

Дякую! Тепер вийшло)

Lissauer

Привіт усім Українським натуристам, в перше хочу вибачатись перед Вами, Українська мова не є моїю рідною мовою, вибачте за помилки. Я живу з сім'єю у Верхній Лужиці. Ми усі натуристи! В літо відпочиваємо в Хорватії, кемпінг Ulika, в Німеччині озера Lausitzetseenland, зимою німецькі сауни, моржування. В Україні пару років тому пробував "правильно"відпочивати на острові Джарилгач.
Біля Львова знаю дуже чудове місце для відпочинку, Ясинський кар'єр біля Брюхович

Upliner

Вітаю, дякую за інфу :)
Привіт :)

io

Lissauer, вітаю Вас на форумі! Я дуже радий, що спільнота цікавить не лише українців, але й закородонних натуристів. До того ж, я чимало чув про Верхню Лужицю, зокрема про те, що верхньолужицька мова за класифікацією доктора Тищенка є однією з найближчих до української (ось тут детальніше і з картами: https://uk.wikipedia.org/wiki/Українська_мова#Класифікація). Якщо ви володієте верхньолужицькою, то Вам і справді має бути нескладно читати українською, хоч вона і не Ваша рідна. Які Ваші враження?

Нагору