Збірка оповідань про натуризм

Автор Нівроку, Січ. 27, 2023, 06:38

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Цитата: Валик2 від Лют. 03, 2023, 11:47Думка така.
З літературної точки зору написано грамотно.
Є початок - зав'язка,  тема розкрита, розв'язка. Але написано довго. На мій погляд. Хоча . . . . . може бути !!!

Ну що ж, спробую начитати пару абзаців. Пришлю mp3 у приват.

Валик2, Дякую за аудіо!
Мені сподобалося) Це вперше моє оповідання хтось прочитав уголос і записав на аудіо. Перед прослуховуванням мене розривали хвилювання, навіть був острах натиснути на кнопку "відтворити")))
Щодо зауважень, то вони є і до звуку і до... тексту) Я думаю, як би краще інтонаційно виділити пряму мову. Можливо задіяти трьох людей? Один читає від автора, інший - від хлопця, а третя - від дівчини. Є добровольці?)
Щодо зауважень до тексту, то почувши, а не побачивши написане, одразу відчувається, що є зайві слова і звороти, які ускладнюють мову. Мені треба критично перечитати оповідання і почистити його від сміття. Оповідання з аудіо ("Пісочна людина") було написане майже 9 років тому, відтоді мій стиль вдосконалився (ну, я так думаю), тому мені є, що до нього додати (точніше, відняти). Мабуть і з іншими оповіданнями мені потрібно попрацювати теж (окрім "Карпатського нудиста", який був написаний три місяці тому).
Але мені на це треба десь із тиждень.

Hamypucm

Ооо, так! Інтригувати Ви вмієте. 😁
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 10, 2023, 08:58Ооо, так! Інтригувати Ви вмієте. 😁

Натуристе, а ми Вас можемо долучити до своєї таємної місії) Озвучити одне оповідання - це непросто навіть для професіонала, що вже казати про нас, які в цьому не мають досвіду. Але спільними зусиллями можна все. Я хочу ще раз вичитати текст, підготувати його саме до аудіо-версії. Далі я виділю різним кольором слова персонажів і розішлю тим, хто читатиме. Наприклад, я можу взяти слова від автора, Валик2 читатиме за хлопця, а Ваша дружина (ви казали, вона теж підтримує натуризм) - за дівчину. Кожен окремо запише доріжку лише зі своїми репліками, а я потім змонтую це в один файл. Ми вирішили почати з "Пісочної людини", а там далі побачимо.

Як Вам таке?)

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 11, 2023, 05:19Як Вам таке?)


Нівроку, Ви знаєте в мене завжди не складалось з розповіданням віршів, тим паче з інтонацією, щирістью й виразністью...

А ще напевно для цього потрібна аудіо спецтехніка чи студія з шумопоглиначами, а не мікрофон у вебкамері і гул дітей на задньому фоні...

В принципі, я б хотів бути корисним і чимось допомогти, але озвучка це надто відповідально й непрофесійно получиться... А скоріше навіть смішно...

А взагалі то, було б цікаво спільними зусиллями форумчан організувати цікавий проект, створений даною спільнотою, щоб хто на що гаразд з тим і долучився. Можливо, є хтось хто більш вільно почувається перед мікрофоном і записом, а тим часом хтось інший підібрав би заставку чи муз. супровід.
Такі речі гуртують і об'єднують.

Все легше ніж опублікувати на форумі невідомих персон власні інтимні фото з натурист світу. 😀
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Лют. 11, 2023, 09:22 #19 Last Edit: Лют. 11, 2023, 09:26 by Валик2
Я згоден читати за хлопця. Дружина не наствльки мене пвдтримує щоб читати за дівчину.

Усі аудіо книги що я чув читані  однією людиною. Я вважаю цього достатьньо.
Просто, власне мені прочитати, невистачає досвіду читання в голос з інтонацією.

Я пропоную, знайти місце де є розетка і місце відносно тихе. Можна розкласти мякі речі по колу. І записати одноголосий файл. Просто потрвбна елементарна допомога і підтримка.

Маю ноутбук з программою редагування і мікрофони. Можу переробити кабеля, штекери, перепаяти мікрофони - наладити технічну частину обладнання !

Нівроку

Мій досвід читання вголос - це переважно читання книжок дітям на ніч) Техніка в мене найпростіша, але можна так підібрати час і місце, щоби навколо була тиша. Я можу зробити тестовий уривок у своїх умовах і надіслати вам, щоб оцінити, як воно виходить.

Валик2

Нівроку, не хвилюйся. Будь яке читання в голос розвиває корисні здібності для будь якого читання!!

Нівроку

Текст "Пісочної людини" вже оновлений. В основному були замінені дієприслівникові звороти і прибрані деякі вставні конструкції, аби речення не скидалися на поїзди з безліччю ком))) Сюжет і 99% матеріалу лишилися без змін.

Валик2

Візьмутекст там само де і попередній !!

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 11, 2023, 07:57
Цитата: Нівроку від Лют. 11, 2023, 05:19Як Вам таке?)


Нівроку, Ви знаєте в мене завжди не складалось з розповіданням віршів, тим паче з інтонацією, щирістью й виразністью...

А ще напевно для цього потрібна аудіо спецтехніка чи студія з шумопоглиначами, а не мікрофон у вебкамері і гул дітей на задньому фоні...

В принципі, я б хотів бути корисним і чимось допомогти, але озвучка це надто відповідально й непрофесійно получиться... А скоріше навіть смішно...

А взагалі то, було б цікаво спільними зусиллями форумчан організувати цікавий проект, створений даною спільнотою, щоб хто на що гаразд з тим і долучився. Можливо, є хтось хто більш вільно почувається перед мікрофоном і записом, а тим часом хтось інший підібрав би заставку чи муз. супровід.
Такі речі гуртують і об'єднують.

Все легше ніж опублікувати на форумі невідомих персон власні інтимні фото з натурист світу. 😀

Ми з Валик2 вже підготували дві аудіо-версії оповідання. Зараз обговорюємо, де їх краще розмістити, бо тут на форумі можливості не знайшли. Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 08:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.

А Ви ще писали про музичний супровід - може маєте якісь конкретні ідеї? Бо наразі наші аудіо - це лише голос. І якщо викласти в ютуб, то може ще й підібрати якісь зображення, щоб не дивитися у порожній екран? Будь-які пропозиції і залученість цінні!

Hamypucm

Подумаю над цим. Але власних немає, а за використання чужих не потрапити б на порушення авторських прав, хоча якщо з відкритих джерел то наврядче...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Лют. 16, 2023, 10:04 #28 Last Edit: Лют. 16, 2023, 10:06 by Нівроку
Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 09:53Подумаю над цим. Але власних немає, а за використання чужих не потрапити б на порушення авторських прав, хоча якщо з відкритих джерел то наврядче...

У мене теж були думки з приводу авторських прав) Але ми можемо спростити життя, якщо використаємо малюнки, які належать до загального культурного надбання. Тобто, це твори митців, які померли до 1953 року. Мені особисто подобаються роботи авангардистів напередодні і після Першої Світової. Там є і чимало малюнків з оголеними людьми. Особливо захоплююся Пікасо, але він помер не так давно.
У цьому випадку нам достатньо буде вказати авторів картин, але не треба буде оформлювати якихось юридичних документів щодо авторських прав, і ніяких роялті не треба платити.

Валик2

Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 09:20
Цитата: Hamypucm від Лют. 16, 2023, 08:38
Цитата: Нівроку від Лют. 16, 2023, 05:15Натуристе, де б Вам було їх зручно слухати?

Привіт спільното.

Навіть і не знаю, бачив, що аудіокниги заливають на ютюбі, але то така собі затія дивитись в пустий екран і слухати...

Де Вам зручніше, мені без різниці.

А Ви ще писали про музичний супровід - може маєте якісь конкретні ідеї? Бо наразі наші аудіо - це лише голос. І якщо викласти в ютуб, то може ще й підібрати якісь зображення, щоб не дивитися у порожній екран? Будь-які пропозиції і залученість цінні!

Можна поставити музику у якості фонової. А що б цікавіше дивтитися у непустий екран - ставити фотки у відповідності до текста. Буде такий собі не-до-фільм.

Але я пропонував наступним кроком зробити екранізацію оповідань,  коротеньки 5-20мин відосіки.

Нагору