Відомі українські натуристи

Автор Нівроку, Бер. 09, 2023, 18:53

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Бер. 09, 2023, 18:53 Last Edit: Бер. 26, 2023, 05:22 by Нівроку
Пропоную нову тему, присвячену відомим українцям, які полюбляють (або полюбляли) бути без одягу. Пишіть про Ваших кумирів і додавайте посилання на відповідні статті. Тільки не забувайте змінювати тему повідомлення з "Re: Відомі українські натуристи" на ім'я того, про кого пишете.

Ось перелік усіх персоналій з посиланнями, які додали учасники цієї гілки форуму:

Анастасія Каменських Настя Каменських відпочиває оголеною на нудистських пляжах (Gazeta.ua, 2017)
Віталій Козловський Козловський ходить без трусів! (Bilshe.com, 2012)
Володимир Винниченко Натурист Володимир Винниченко у своєму «Закутку» (Україна Молода, 2009)
Марта (Ірина Столяр) Шок! Марта отдыхает, в чем мать родила (Обозреватель, 2008)
Ольга Полякова Ми ходимо трішки голенькі вдома: Оля Полякова прокоментувала свої відверті знімки (ТСН, 2018)
Сергій та Сніжана Бабкіни "Ми так ходимо вдома": Сергій та Сніжана Бабкіни розповіли про реакцію на оголену фотосесію (РБК-Україна, 2018)
Tayanna (Тетяна Решетняк) TAYANNA: "Ми вдома з сином деколи ходимо голими" (Сьогодні, 2020)
Тарас Шевченко Автопортрет Шевченка, про який мало-хто знає (mukachevo.net, 2014)

Нівроку

Бер. 09, 2023, 18:56 #1 Last Edit: Бер. 11, 2023, 05:29 by Нівроку
Сьогодні святкуємо день народження Тараса Шевченка, тому почну з нього ;)  

Так-так, наш Кобзар теж полюбляв натуризм! :o По-перше, як художник він чимало малював оголених чоловіків та жінок. А по-друге, й сам полюбляв побути без одягу. Навіть на засланні. Як подумати, то умови для нудизму там були навіть кращі, ніж в Петербурзі - море, сонце і пісок...  :P .

Ось посилання на статтю, де є його автопортрет з ню-прогулянки вздовж берега нині неіснуючого Аральського моря: Автопортрет Шевченка, про який мало-хто знає (mukachevo.net)

Hamypucm

Бер. 10, 2023, 06:17 #2 Last Edit: Бер. 10, 2023, 15:33 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 09, 2023, 18:56Автопортрет Шевченка, про який мало-хто знає

Про згаданий автопортрет ТГШ звичайно ж знав, але цією історією й завершуються мої пізнання про дійсно відомих українців в сфері натуризму.

Достовірно відомо, що в Заліщиках існував давним-давно нудистський пляж на березі Дністра, проте хто його відвідував відомостей немає...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 10, 2023, 06:17Про згаданий автопортрет ТГШ звичайно ж знав, але цією історією й завершуються мої пізнання про дійсно відомих українців в сфері натуризму.
А мені зустрічалося чимало:) Тепер би знайти їх на просторах Інтернету...

Сьогоднішня наша героїня - це наша сучасниця (1984 р.н.), співачка, композиторка і телеведуча Тетяна Решетняк, відома під псевдонімом Tayanna. До речі, Ваша землячка, Натуристе ;) Мені пощастило знайти статтю 2020 року, яка цілком присвячена її ставленню до домашнього натуризму з дітьми: TAYANNA: "Ми вдома з сином деколи ходимо голими" (Сьогодні)

Hamypucm

Була колись популярною ще одна моя землячка-співачка Марта


Її історія про натуризм така давня, що вже й не знайти першоджерело українською мовою, тому увазі форумчан доступна досі стаття:
Шок! Марта отдыхает, в чем мать родила.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 11, 2023, 07:40Була колись популярною ще одна моя землячка-співачка Марта


Її історія про натуризм така давня, що вже й не знайти першоджерело українською мовою, тому увазі форумчан доступна досі стаття:
Шок! Марта отдыхает, в чем мать родила.


Дякую! Цікава стаття, хоч назва і відгонить нудистофобією)) Навіть квадратики на фото додали, хоча ж там і так нічого не було би видно).

Hamypucm

Бер. 11, 2023, 09:49 #6 Last Edit: Бер. 11, 2023, 16:12 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 11, 2023, 09:27Цікава стаття, хоч назва і відгонить нудистофобією))

Як казав пан Кравчук: - Маємо те, що маємо...

Одночасно з тим, особисто мені, дуже шкода, що наразі відсутній дійсно якісний контент щодо натуризму й нудизму.

Не стомлююсь повторювати, що в даному напрямку непочатий край роботи по впровадженню даної субкультури в маси нашого суспільства, оскільки, до минулого року були проблеми з її сприйняття, а зараз ще й додались, власне, проблеми самого існування нашого суспільства...

Мій висновок - на все свій час та кожному своє!

Колись, не знайшовши широкої підтримки в соціумі вирішив пошукати вже діючих представників руху, зацікавлених в його розвитку і вдосканоленні, а з плином часу бачу, що й з цим не все гладко...

Побачив в результаті лише: усамітнення, підпілля й нездорова маніпуляція і спекуляція темою натуризму задля привернення уваги й хайпу.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Мабуть, найвідомішим і найбільш високопоставленим українським натуристом був Володимир Винниченко - голова уряду УНР у 1917-1919 роках, знаний у Європі письменник, який доживав віку у маєтку в містечку Мужен на Лазуровому узбережжі Франції й любив ходити голяка.

Натурист Володимир Винниченко у своєму «Закутку»
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 12, 2023, 06:35Мабуть, найвідомішим і найбільш високопоставленим українським натуристом був Володимир Винниченко - голова уряду УНР у 1917-1919 роках, знаний у Європі письменник, який доживав віку у маєтку в містечку Мужен на Лазуровому узбережжі Франції й любив ходити голяка.

Натурист Володимир Винниченко у своєму «Закутку»

Ви мене випередили)) Мені теж хотілося знайти щось про нього.

Hamypucm

Бер. 12, 2023, 17:43 #9 Last Edit: Бер. 12, 2023, 18:27 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 12, 2023, 10:19Ви мене випередили)) Мені теж хотілося знайти щось про нього.

Не хотів Вас засмутити  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Ще одна відома прихильниця відпочинку без одягу - співачка Настя Каменських. Вона полюбляє не лише ню-відпочинок, але й спати і займатися побутовими справами голяка. Співачка не приховує свого захоплення, тому Інтернет переповнений "шокуючими" фотографіями, де вона позує оголеною в різних обставинах. Як не мене, ці фото не стільки еротичні, як естетичні, але "журналісти" бачать їх лише через призму власних комплексів. Ось найбільш нейтральна стаття, де згадується про її нудизм.

Настя Каменських відпочиває оголеною на нудистських пляжах (Gazeta.ua)

Hamypucm

Бер. 14, 2023, 10:13 #11 Last Edit: Бер. 14, 2023, 10:22 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Бер. 14, 2023, 07:04Ще одна відома прихильниця відпочинку без одягу - співачка Настя Каменських.

О, так-так! Ще вона казала, що якби не популярність, точно була б справжньою нудисткою.



Кому лінь дивитись все, мотайте одразу на 3.33 🙂
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Мені вдалося розшукати статтю про ще одну українську знаменитість, яка полюбляє відпочивати і ходити вдома без одягу. Це відома співачка, акторка і телеведуча Ольга Полякова (1979 р.н.). Вона розповідає, що в її родині такий стиль життя поділяє, зокрема, її 13-літня донька. Детальніше у статті 2018 року:

Ми ходимо трішки голенькі вдома: Оля Полякова прокоментувала свої відверті знімки (ТСН, 2018)

Нівроку

Ще одне зоряне подружжя сповідує оголений спосіб життя. Музикант, актор, автор і виконавець пісень Сергій Бабкін та його дружина акторка і танцівниця Сніжана Бабкіна розповіли про оголену фотосесію, якою відзначили 10-ліття шлюбу. Вони зізналися, що звикли так себе бачити, бо часто ходять голими вдома.

"Ми так ходимо вдома": Сергій та Сніжана Бабкіни розповіли про реакцію на оголену фотосесію (РБК-Україна, 2018)

Нівроку

Ще один український співак є прихильником відпочинку і ходіння вдома без одягу - Віталій Козловський. У статті журналіст вражається сміливістю Козловського, який відпочиває на нудистському пляжі без плавок. Але як на мене, то справжня сміливість - це відпочивати в плавках там, де всі інші голі))

Козловський ходить без трусів! (Bilshe.com, 2012)

Нагору