Обговорення оповідань

Автор io, Січ. 21, 2020, 18:07

« попередня тема - наступна тема »

Чи зустрічали Ви оголених персонажів у художніх творах?

Ні, але хотілося б почитати
0 (0%)
Лише в еротичних сценах
0 (0%)
Траплялися окремі сцени з голими персонажами без еротичного контексту
0 (0%)
Я й сам(а) пишу твори про натуристів
0 (0%)
Натуризм мав ключове значення у художньому творі
1 (100%)

Всього голосів: 1

Вниз

io

Цитата: Upliner від Черв. 11, 2020, 10:44Тут більше інша проблема, що дітей змушують жити таким самим життям, як живуть батьки
Це якраз те, що спільне зі звичайним (одягненим) суспільством. Я спершу теж подумав, що має місце насильство у сім'ї, але потім таки дійшов висновку, що ні. Головного героя не змушували до якихось сексуальних дій, батьки його не принижували (хоч він і відчував приниження, особливо в громадських місцях) і взагалі їхні стосунки ніяк не змінилися, якщо не брати до уваги відсутність одягу. Примус до натуризму тут, це як примус до будь-чого іншого з виховною метою. Наприклад, уявіть, що вони обрали стиль здорового харчування. Забули про всі ті Макдональдси, смажену і жирну їжу. Батьки почали їсти тільки броколі, пророщене зерно та інші подібні речі й пропонують те ж саме сину, бо переконані, що так краще для всіх. Як на мене, ситуація цілком аналогічна описаній у книзі. Просто в нашому суспільстві прихильність до здорової їжі є більш прийнятною, ніж слідування натуризму, тому може й здатися, що тут чиниться насильство.

io

Лип. 16, 2020, 05:04 #31 Last Edit: Вер. 29, 2020, 04:28 by mandrivnik
Я знайшов ще кілька відеокліпів з оголеною натурою, про які ми тут говорили, але вирішив перенести їх в окрему тему: http://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=36.0

Нагору