Якщо у вашому місті не збираються нудісти?

Автор AlexFRost, Січ. 20, 2021, 10:45

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

AlexFRost

Я живу у провінційному місті, де всі усіх знають... На жаль, відкритий нудизм може призвести до репутаційних втрат... Отже, змушений роздягатися або вдома, або коли буваю на дикій природі.... Хто ще як вирішує подібну пролему? Поділіться досвідом! Буду вдячний!

Upliner

Можна сказати, що я вирішив проблему переїздом. Бо одна з моїх причин переїзду в Україну це якраз нудизм. Завжди здавалося,що в Україні він більш розвинений, ніж в РФ, особливо до окупації Криму. Особливо з дівчатами тут краще. Але на жаль, незважаючи на це, відразу наречену-нудистку знайти не вдалося, довелося одружуватись з дівчиною "не в темі"...
Привіт :)

Hamypucm

В темі "Чернівці" більш-менш описано ситуацію в моєму місті. По крайній мірі ситуацію мені відому, не виключаю можливості існування прихильників даного руху, які не бажаючи публічності діють скритно подалі від поглядів загалу...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Upliner

Цитата: AlexFRost від Січ. 20, 2021, 23:12Доживемо до літа - можливо спробую у Києві знайти друзів.
Попроситесь у баньку до Руслана Синельникова -- там знайдете багато цікавих людей. Зараз там якраз чоловіків не вистачає, хоча до літа ситуація може й змінитися...
Привіт :)

Upliner

Цитата: AlexFRost від Січ. 20, 2021, 23:12І ще, питання: а чи є на форумі жінки? Бо якось все обмежується чоловічим спілкуванням - якось однобоко... :)
От із цим проблема, щось не приходять. Їх можливо тільки реально на місці впіймати, а в мережі щось дуже проблематично. Не знаю чому.
Привіт :)

Hamypucm

Дівчата напевно в інстаграмі і інтернет бутіках залипають  ;D
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

AlexFRost

Цитата: Саша від Січ. 21, 2021, 11:25Дівчата напевно в інстаграмі і інтернет бутіках залипають  ;D
;D ;D ;D

connorrk857

Цитата: Upliner від Січ. 20, 2021, 23:20
Цитата: AlexFRost від Січ. 20, 2021, 23:12Доживемо до літа - можливо спробую у Києві знайти друзів.
проситесь у баньку до Руслана Синельникова -- там знайдете багато цікавих людей. Зараз там якраз чоловіків не вистачає, хоча до літа ситуація може й змінитися...
Підкажіть, як її знайти. Я трохи не орієнтуюсь.

Upliner

Привіт :)

Валик2

Цитата: Upliner від Січ. 20, 2021, 20:34. . . . .  Завжди здавалося,що в Україні він більш розвинений, ніж в РФ, особливо до окупації Криму. Особливо з дівчатами тут краще. Але на жаль, незважаючи на це, відразу наречену-нудистку знайти не вдалося, довелося одружуватись з дівчиною "не в темі"...

На мій погляд більш доступні дівчата виявилися якраз на ториторії Россії. Ну схід України так це точно.

Upliner

Цитата: Валик2 від Черв. 23, 2022, 20:52На мій погляд більш доступні дівчата виявилися якраз на ториторії Россії. Ну схід України так це точно.
Доступні для чого?
Привіт :)

Валик2

Цитата: Upliner від Черв. 24, 2022, 17:07
Цитата: Валик2 від Черв. 23, 2022, 20:52На мій погляд більш доступні дівчата виявилися якраз на ториторії Россії. Ну схід України так це точно.
ступні для чого?
І для сексу і для нудіка.
Хоча варіантів було не багато, але усі були ВДАЛИМИ !

Нівроку

Цитата: Валик2 від Черв. 23, 2022, 20:52
Цитата: Upliner від Січ. 20, 2021, 20:34. . . . .  Завжди здавалося,що в Україні він більш розвинений, ніж в РФ, особливо до окупації Криму. Особливо з дівчатами тут краще. Але на жаль, незважаючи на це, відразу наречену-нудистку знайти не вдалося, довелося одружуватись з дівчиною "не в темі"...

На мій погляд більш доступні дівчата виявилися якраз на території Росії. Ну схід України так це точно.

До речі, про схід України та Росії Ви маєте слушність. Мені нещодавно на очі потрапила мапа осередків натуризму в Україні (наприклад, тут: https://gazeta.ua/articles/culture/_nudisti-vilno-pochuvayutsya-u-krimu-girshe-u-zahidnij-ukrayini/507726) і виявилося, що їх найбільше на Сході та Півдні України, а також у Києві. А тепер, якщо Ви подивитеся на мапу поширення російської мови в Україні, то побачите неймовірну подібність! Для мене це був шок. Мені завжди здавалося, що натуризм - це прогресивна течія, ноги якої ростуть із Західної Європи. А в нас, виходить, більше натуристів живе саме там, де найбільший культурний вплив Росії. І це змусило мене на деякий час засумніватися: може натуризм - це і справді якесь дикунство, яке личить тільки нашим північним сусідам-варварам?
На щастя, потім у мене таки знайшлося пояснення) Ми ж кілька століть були колонією Московії! Нам намагалися прищепити комплекс меншовартості, що Україна - це село, вареники і шаровари, а все передове - тільки російською мовою. Мабуть тому й натуризм знайшов більше відгуку саме серед російськомовних. Бо більшість україномовних - страшенні консерватори, і чимало з них підсвідомо стають на захист патріархальних цінностей, а натуризм, як ми знаємо, виріс як протест проти існуючих норм. Це перегукується і з моїм особистим досвідом, бо майже всі натуристи, з якими мене стикало життя, були російськомовними (жінки, так 100%). Але якщо моє припущення правильне, то вже за кілька років українські натуристи такий й справді стануть українськими)

Валик2

У Россії просто нудізмом і сексом компенсують притиснення громадян у інших сферах. Відбувається так би мовити компенсація : держава давить де може - люди дають собі свободу там де можуть.

Нагору