Зустріч на Трухановому

Автор Нівроку, Черв. 27, 2024, 03:56

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Нівроку

Вітаю, друзі-форумчани!

Пропоную організуватися і зробити оффлайн-захід, на який ми всі давно чекали.

У самому центрі Києва розташована чудова локація - Труханів острів, де є все, необхідне для голого відпочинку. В першу чергу, це розкішний піщаний пляж, де можна і позасмагати, і поплавати, і м'яча покидати, і в настільні ігри пограти (чом би й ні? особливо азартні можуть грати на одягання). Довкола пляжу знаходиться первозданний ліс із велосипедними доріжками, де майже немає випадкових людей, тому ми могли б розширити програму голим велозабігом. Я розумію, що у всіх є справи, тому для початку ми могли би виділити на все 2-3 години в суботу чи неділю.

Щоб усі охочі встигли прочитати і прореагувати на це повідомлення, пропоную провести зустріч в середині липня. З метою безпеки, ті, що збираються брати участь, пишіть мені в особисті, де я повідомлю час і місце збору. З тієї ж причини - ніяких телефонів чи фотокамер під час заходу, щоб ні в кого не виникало побоювань, що ця подія потім вилізе йому чи їй боком.

Валик2

Я прошу усіх хто прочитав, відповісти....
Так чи Ні.

Згоден хтось прийти на прогулянку по Довбичці ????

Hamypucm

Цитата: Валик2 від Лип. 10, 2024, 17:37Я прошу усіх хто прочитав, відповісти....
Так чи Ні.

Згоден хтось прийти на прогулянку по Довбичці ????

Шкода, але ні... Ідея цікава але нереальна, добратись до Києва наразі проблемно...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору