Баги й помилки

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 23:18

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Upliner

Черв. 15, 2017, 23:18 Last Edit: Черв. 15, 2017, 23:30 by Upliner
Я бачу це не дуже стабільна версія форумного движку, тож прошу повідомляти про всі баги й помилки сюди.
Привіт :)

io

Привіт! Я помітив помилку, яка виникає при форматуванні тексту. Коли виділяю текст і натискаю на кнопку B, I або U на початку панелі інструментів, то відповідний фрагмент копіюється двічі, причому вибране форматування виконується лише для однієї копії. Наскільки я розумію, копіювання не повинно бути зовсім - лише виділення тексту відповідними ключами.

Upliner

Дивно, в мене таке не трапляється...
Привіт :)

io

Можливо це залежить від веб-браузера? Я працюю на Microsoft Edge.

А ще в мене не відображаються назви повідомлень. Я маю на увазі, що коли в гілці пишу відповідь і ввожу для неї тему (за замовучуванням це Re: ...), то вона не відображається після публікації відповіді, хоча внизу форуму в переліку останніх відповідей її видно (наприклад, цю я назвав "Тема повідомлення", але над самим своїм повідомленням вона не показана).

io

Upilner, дякую за те, що додали можливість голосування (чи то я раніше просто не помічав?). З ними має стати веселіше. Принаймні, я пододавав їх до своїх тем, цікаво буде подивитися, що повибирають ті, хто не наважується писати відповіді словами)))

Upliner

Цитата: io від Жовт. 07, 2020, 04:12(чи то я раніше просто не помічав?)
Начебто завжди було, нічого спеціально не вмикав.
Привіт :)

Upliner

Про голосування я знав, а от про те, що можливо змінити нік -- навіть я не знав...
Привіт :)

Валик2

Черв. 22, 2022, 09:18 #7 Last Edit: Черв. 30, 2022, 21:11 by Валик2
У мене не виходить додати фото до галереї..
Видає помилку

Помилка!
Warning Gallery path is not writable! /var/www/naturism/forum/gallery/

Що робити ????

Валик2

У мене кнопа
Add Picture
Існує, але при додаванні фотки будь куди видае помилку.

Upliner

Спробуйте тепер.
Привіт :)

Валик2


Нівроку

Сьогодні знайшлася помилка і в мене) Олександр опублікував тему зі світлинами. Коли переходжу на гілку форуму, то під кожною світлиною бачу підпис "переглянуто", хоча ж мене там ще не було.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Груд. 28, 2022, 11:18Сьогодні знайшлася помилка і в мене) Олександр опублікував тему зі світлинами. Коли переходжу на гілку форуму, то під кожною світлиною бачу підпис "переглянуто", хоча ж мене там ще не було.

Те ж саме
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Один з блоків на форумі названо з помилкою "Відпочинок за кородном".
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Десятка самих активних авторів вказується незрозуміло, до прикладу, у авторів Upliner та іо більше тем ніж по 2, а в статистиці їх немає...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору