Чернівці

Автор Hamypucm, Вер. 26, 2020, 22:00

« попередня тема - наступна тема »

Які з наведених місць Ви використовуєте або готові використовувати в якості власної натуристської діяльності:

Я натурист(ка) з достатнім досвідом перебування на публічних натуристських пляжах
Я натурист(ка) вдома, де ніхто мене не побачить та не осудить (квартира, будинок, баня, басейн тощо)
Я натурист(ка) в умовах гармонії з природою подалі від сторонніх поглядів (ліс, водойма, пляж, коса, острів тощо)
Я натурист(ка) в межах власних територій (двір, дача, сад, город тощо)
Я натурист(ка) з бажанням відвідувати організовані натуристські території (кемпінг, база, готель тощо)
Вниз

Hamypucm

Привіт всім присутнім. Цікаво тут є хтось з Чернівців чи області з філософією натуризму в житті? Прийшла осінь цьогорічна, йде дощ над містом, можливо в мережі знайдуться однодумці.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Привіт, Саша!
Вітаю на форумі! :-)
Я не з Чернівців, але час від часу ми подорожуємо Карпатським регіоном, тому мені було б цікаво дізнатися, в яких місцях там полюбляють збиратися натуристи.

Hamypucm

Привіт. Мені й самому цікаво, оскільки нікого з них не бачив і не знаю особисто. Якихось спеціально організованих чи облаштованих локацій немає, як в здебільшому по країні доводиться проводити час на одинці з природою подальше від людей. От і виходить, що якщо в даному регіоні присутні люди які прагнуть до гармонії з природою, то розміщуються вони в основному на своїх потаємних місцях. Не скажу, що це погано чи невірно, але хотілося б розвивати та окультурювати даний рух, а не ховатись в кущах немов партизани.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Конкретно в межах міста окрім річки Прут й нікуди більше піти, але й вона здебільшого надто мілка, а моментами надто бурхлива й глибока, коли паводками сходить з гір, як влітку цього року... Тому наразі говорити про організовані місця в межах міста не доводиться, навіть так званий міський пляж знаходиться в занедбаному стані, не те щоб тематичні спец. локації. Єдиною альтернативою місту виступає виїзд за межі в область, а там уже є де розгулятись, аби було з ким в компанії.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Дякую за відповідь, Саша!
Вона наштовхнула мене на створення нової теми: http://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=37.msg193;topicseen#msg193

Hamypucm

Ха... Доброго ранку всім. Перш ніж добратись до своєї теми, спочатку переглянув і відповів у новій, а виявляється: нічого немає з нічого... Тобто, дія породжує або нову дію, або ж протидію... Я за нову дію, давайте діяти та розвиватись. Приємного спілкування всім, адже сьогодні день флешмобний! :)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Доброго вечора всім відвідувачам сайту. З'явилась потреба зібрати та проаналізувати інформацію про реальний рівень розвитку чи занепаду натуризму в нашій країні. Велике прохання до активістів натуристського руху залишити свої варіанти відповідей в опитувані вище (щирі варіанти, не уявні). Є бажання докласти зусиль для розбудови натуристської інфраструктури, тому й виникла необхідність вияснити чи є в цьому якийсь сенс та своя зацікавлена аудиторія. Ми рухаємось до рівня розвитку натуризму в розвинених країнах чи залишимось на рівні первісних кроків з елементами скритності та усамітнення? Буду вдячний за відповіді.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Бер. 03, 2023, 22:51 #7 Last Edit: Бер. 03, 2023, 23:38 by Hamypucm
Хоч стаття й досить давня, проте, для нашого регіону інформація унікальна.

Свого часу вважав, що в цих краях натуристи не водяться... Схоже існують, але не афішують власної діяльності.

Нудисти у світі і на Буковині (Платинова Буковина)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Бер. 03, 2023, 22:51Хоч стаття й досить давня, проте, для нашого регіону інформація унікальна.

Свого часу вважав, що в цих краях натуристи не водяться... Схоже існують, але не афішують власної діяльності.

Нудисти у світі і на Буковині (Платинова Буковина)

Дякую за цікаву і розгорнуту статтю! Було би добре, якби вони ще вказали посилання на цю саму газету "Гола правда", бо в Інтернеті "Голих правд" є багато, але жодна з них не про натуризм(
Ще мене вразило, що в Чернівцях є більше сотні натуристів. Хоча, як для 265 тисяч населення це й справді мало, не дивно, що Ви їх не знаєте.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 04, 2023, 10:26Хоча, як для 265 тисяч населення це й справді мало, не дивно, що Ви їх не знаєте.

Буває так, що чув щось, бачив когось але не знаєш близько й особисто.

У моєму випадку взагалі 0, лише дана стаття... Не чув, не бачив і не знаю, вони професійні агенти в своїй справі!

А газети, ні, посилань я теж не знаходив, тим паче в наш час розвитку соцмереж мали б бути хоч якісь сторінки такої діяльності, нехай заретушовані але діючі...

Ну то й нехай, усамітнений натуризм, теж - натуризм 😁👍
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Серп. 25, 2023, 10:54 #10 Last Edit: Серп. 25, 2023, 13:36 by Hamypucm
Пішло літо, піде й рік,
До такого я не звик,
Що там я, не звик ніхто,
Але зараз не про то...

Нові користувачі наче й реєструються але активність від цього не покращується жодним чином. Може б то оголосити якусь перекличку в чаті? Є тут хто писутній з активістів натуризму? Чи пора звідси накивати п'ятами від нудьги?..
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Валик2

Захожу часто, пишу мало.
Бачу  що своєю активнвстю спілкування не підтримується!

Інші мало пишуть.

Hamypucm

В принципі, все зрозуміло було й до переклички, але хотілося переконань. Потрібен якийсь вагомий імпульс для стимулювання активності спілкування.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Приєднуюся до переклички! Навесні форум якось спорожнів, то в мене інтерес до нього підупав. Але зараз, бачу, активність відновлюється, то і я буду частіше заходити)
Влітку було трохи досвіду нудизму на Київських островах. По вихідних - Довбичка. Пляж знову такий багатолюдний, як до війни. Сотні голих тіл, різних статей і віку. Приємно відзначити, що жінок стає більше, навіть траплялися суто жіночі компанії. З дітьми відпочивають одиниці, мабуть тому, що багато дітей ще не повернулися з евакуації.
Ще були пробіжки-ню Долобецьким островом. Раніше це було проблематично, бо ж Київ жив активним життям 24/7 і завжди постійно хтось десь був. Але з комендантською годиною відкрилося вікно можливостей. Наприклад, між 5.00 і 6.00 на острові ще нікого немає, можна сполохати хіба якогось зайця. Навіть немає проблем скупатися і позасмагати голяка на "цивілізованих" пляжах, бо одразу після комендантської години туди ще ніхто не встигає приїхати.

Upliner

Привіт :)

Нагору