Оголена натура в українських відеокліпах

Автор io, Вер. 29, 2020, 04:14

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

io

Пропоную нову тему, щоби ділитися посиланнями на відеокліпи, які в певній мірі можна би було віднести до натуризму.

io

Оголена натура нерідко фігурує в українських фільмах ще з часів зародження українського кінематографу. Згадати, хоча б, "Землю" Довженка 1930 року або "Тіні забутих предків" Параджанова 1964 року. На основі останнього сучасний музичний гурт "Самата" створив кліп "Там за рікою", де відібрав найвідвертіші кадри.

Не менш бентежить відеоролик "Лиш тільки ти" співачки Лами, яка протягом кількох хвилин роздягається від бізнес-леді до відвідувачки нудистського пляжу.

Гурт "Воплі Відоплясова" зняв відео "Талалай" з майже оголеною натурою. За задумом там одягу бути й не повинно (і завдяки використаним ефектам його не одразу помічаєш), але його додали либонь, аби розширити аудиторію глядачів. Та достатньо крихти фантазії, і кадри радують первісною оголеністю.

Hamypucm

Не скажу, що в українських кліпах переслідується тематика натуризму, проте не можу не згадати в даній темі, як на мене кліп "класику" раньої творчості Тіни Кароль.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Давайте згадаємо і Нікіта з її мотузками:
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

io

Дякую за кліпи, Саша!
От що мене завжди бентежило щодо таких, це те, що десь же мають бути версії без цих надокучливих чорних прямокутників і розмитих плям. Чи дочекаємося, коли покажуть правду в натуральному вигляді? ))

Hamypucm

Привіт. Немає там версії без цензури, в ній вони однаково прикриті. Хоча яка різниця, по телебаченню напевно так і повинно бути. Не сприймає наше суспільство поки оголене тіло як прояв натуральності, свободи та гармонії. Лише як прояв бунтарства, ненормальності чи сексуальних дій...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Upliner

А беларусы тем временем не отстают, и даже без цензуры делают:
https://vimeo.com/70028742
Привіт :)

Hamypucm

Привіт удиторія сайту, добавлю трішки голої правди та музики, бо щось у нас тут геть скучно стало ;)
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Ось кліп, у якому співачка гуляє по Києву, поступово роздягаючись, поки на ній не лишаються одні чобітки)
KNUiYEsavbnZmBUn6N7ryc

Нагору