Статті в ЗМІ

Автор Hamypucm, Лют. 22, 2023, 19:20

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Дякую за чудові огляди! Одразу захотілося в літо)

Валик2

http://naturista.cz/drupal/

Я виклав той сайт що надихнув мене у Чехії.
Ми Українці можемо це повільно читати ( мені трохи легше ).
Дуже цікаво, у них є басейни з голими годинами для купанія.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 25, 2023, 20:00Дякую за чудові огляди! Одразу захотілося в літо)

Я б сказав у переможне й мирне літо!!! 😔
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 25, 2023, 22:38
Цитата: Нівроку від Лют. 25, 2023, 20:00Дякую за чудові огляди! Одразу захотілося в літо)

Я б сказав у переможне й мирне літо!!! 😔

Безсумнівно! Поки у нас літають москальскі ракети, взагалі важко налаштуватися на повноцінний відпочинок. Хоча, з іншого боку, може саме такий відпочинок - це спосіб, аби не згоріти від постійного стресу.

У мене є пропозиція щодо цієї гілки форуму. Чи могли би Ви продублювати у своє найперше повідомлення усі посилання на статті, які тут є і ще будуть, і розбити список на тематичні частини? Наприклад: 1. Місця натуристів у Європі, 2. Місця натуристів в Україні. 3. Досвід українських натуристів. Тоді можна буде швидше знаходити потрібний матеріал, особливо, коли посилань буде кілька десятків.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 27, 2023, 09:13У мене є пропозиція щодо цієї гілки форуму. Чи могли би Ви продублювати у своє найперше повідомлення усі посилання на статті, які тут є і ще будуть...

Продублювати у перше повідомлення посилання з наступних за ним не проблема, а як бути з тими, які ще будуть в майбутньому? Не вносити ж їх усі туди ж у перше повідомлення. Не бачу сенсу, гортати стрічку до першого повідомлення теми щоб побачити в ньому посилання, які щойно прогорнув...

Чи я щось не так зрозумів з Ваших слів?
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 27, 2023, 20:44
Цитата: Нівроку від Лют. 27, 2023, 09:13У мене є пропозиція щодо цієї гілки форуму. Чи могли би Ви продублювати у своє найперше повідомлення усі посилання на статті, які тут є і ще будуть...

Продублювати у перше повідомлення посилання з наступних за ним не проблема, а як бути з тими, які ще будуть в майбутньому? Не вносити ж їх усі туди ж у перше повідомлення. Не бачу сенсу, гортати стрічку до першого повідомлення теми щоб побачити в ньому посилання, які щойно прогорнув...

Чи я щось не так зрозумів з Ваших слів?

Моя ідея в тому, що перше повідомлення - це як збірка усіх посилань. Людина, яка заходить на цю гілку форуму, може одразу побачити "причесаний" список усіх посилань в одному місці. А якщо їй цікаво, вона може походити по гілці, подивитися, як ці посилання додавалися і які були щодо них обговорення. Щодо майбутнього - то так, треба буде оновлювати перше повідомлення, якщо додаватимуться нові посилання. Мені здається, це не складно, бо коли Ви заходите на форум, то всі нові повідомлення підсвічуються. Отже, Вам не треба буде бігати по всіх сторінках - лише переходите на ті кілька нових повідомлень, які з'явилися за час Вашої відсутності.

Це лише моя пропозиція, бачення, як би мені хотілося користуватися нашою "бібліотечкою" посилань. Якщо так, як є - ок, то нічого змінювати не треба)

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Лют. 28, 2023, 04:47Це лише моя пропозиція, бачення, як би мені хотілося користуватися нашою "бібліотечкою" посилань.

Ні, ні, Нівроку. Я зовсім не проти Вашого бачення. Лишень не розібрався як це зробити технічно, розбити текст на блоки з клікабельними посиланнями в межах одного повідомлення. Гляну ще.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Все гаразд, я розумію)
Зробити можна, наприклад, ось так:


Місця натуристів у Європі

1.  Любите засмагати голяка? 10 найпопулярніших нудистських пляжів Європи (ТСН)


Місця натуристів в Україні

1. Україна 18+: пляжі для нудистів (Етнохата)

2. Відпочити без табу. 16 нудистських пляжів України (Життя)


Досвід українських натуристів

1. «Ми роздягаємось не для того, щоб покрасуватися». Як живуть київські нудисти (НВ)

2. "Я покинув бізнес і став натуристом": киянин - про філософію оголення і возз'єднання з природою (БЖ)

3. Я втомилася пояснювати, що це не вечірка групового сексу. Навіщо люди ходять на нудистські пляжі (Море!)


Натуристе, Ви можете скопіювати фрагмент цього допису і вставити у свій. Якщо так не вийде, тоді натисніть на "цитувати" мій допис, і скопіюйте текст звідти (створювати новий пост непотрібно).

Hamypucm

Лют. 28, 2023, 18:20 #26 Last Edit: Лют. 28, 2023, 18:21 by Hamypucm
Цитата: Нівроку від Лют. 28, 2023, 10:05Натуристе, Ви можете скопіювати фрагмент цього допису і вставити у свій. Якщо так не вийде, тоді натисніть на "цитувати" мій допис, і скопіюйте текст звідти (створювати новий пост непотрібно).

Щиро дякую, за підказки! Як вкидати пронумеровані посилання в текст вже знайшов, а потім з Вашого дозволу таки скористався наданим текстом, недарма ж на нього було витрачено час! Відверто кажучи Ваша версія більш презентабельніше виглядає ніж те, що получилось в мене...
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нівроку

Цитата: Hamypucm від Лют. 28, 2023, 18:20Щиро дякую, за підказки! Як вкидати пронумеровані посилання в текст вже знайшов, а потім з Вашого дозволу таки скористався наданим текстом, недарма ж на нього було витрачено час! Відверто кажучи Ваша версія більш презентабельніше виглядає ніж те, що получилось в мене...

Будь ласка!
Мені теж сподобалося, як тепер виглядає)

Нівроку

Мені теж вдалося знайти адекватну статтю про натуризм)

У Парижі з'явився перший парк для нудистів (УНІАН)

Щоправда, це новина за 2017 рік. Можливо зараз таких зон у Франції стало ще більше.

Hamypucm

Цитата: Нівроку від Бер. 02, 2023, 11:49Щоправда, це новина за 2017 рік. Можливо зараз таких зон у Франції стало ще більше.

Й мені траплялись статті з понад 5 роки тому, прийняв рішення їх не постити як минувщину, вже краще новини нашого руху ніж мохом покриті міфи. 😄
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Нагору