Вітаємо на форумі

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 22:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Lissauer

Дякую, за привітання! На рахунок верхньолужицкой мови,  вона найбільше подібна чеської, за то ніжнолужицька дуже подібна польської.
На жаль не володію жодної з тих мов.Треба зазначити, що для людей, які розмовляють цими мовами, вони втратили належний акцент до цих мов.
для них перша мова - німецька, лужицьку мову з німецьким акцентом важко зрозуміти
короткометражний фільм з верхньолужицькою мовою, судіть самі, чи схожа вона на українську?
Звідки я знаю українську.... Від 2000 до 2007 працювал у Львові
Вітаю, бажаю всім здоров'я, дуже багато здоров'я

mandrivnik

Дуже вдячний за відео!
Справді, я нічого не зрозумів з вимови, хоча виразно відчутно, що це слов'янська мова.
До речі, тема фільму мені цікава, бо я їжджу на роботу велосипедом, і подібне оснащення було би дуже доречним, особливо в темні зимові вечори. Але в Україні я подібного ще не бачив - максимум велосипедисти чіпляють на голову червоні маячки.
Між іншим, на початку ролика звучала тема пісні "Bicycle" гурту Queen. На цьому форумі в гілці http://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=31.0 є посилання на відповідне відео, і там показано голий велозабіг. В Україні такого теж ще немає, а як у Німеччині? Я маю на увазі, як поєднуються натуризм і велосипед?
ПС. Якщо про це є, що розповісти, певно є сенс створити для обговорення окрему тему на цьому форумі.

Нагору