Вітаємо на форумі

Автор Upliner, Черв. 15, 2017, 22:55

« попередня тема - наступна тема »
Вниз

Lissauer

Дякую, за привітання! На рахунок верхньолужицкой мови,  вона найбільше подібна чеської, за то ніжнолужицька дуже подібна польської.
На жаль не володію жодної з тих мов.Треба зазначити, що для людей, які розмовляють цими мовами, вони втратили належний акцент до цих мов.
для них перша мова - німецька, лужицьку мову з німецьким акцентом важко зрозуміти
короткометражний фільм з верхньолужицькою мовою, судіть самі, чи схожа вона на українську?
Звідки я знаю українську.... Від 2000 до 2007 працювал у Львові
Вітаю, бажаю всім здоров'я, дуже багато здоров'я

io

Дуже вдячний за відео!
Справді, я нічого не зрозумів з вимови, хоча виразно відчутно, що це слов'янська мова.
До речі, тема фільму мені цікава, бо я їжджу на роботу велосипедом, і подібне оснащення було би дуже доречним, особливо в темні зимові вечори. Але в Україні я подібного ще не бачив - максимум велосипедисти чіпляють на голову червоні маячки.
Між іншим, на початку ролика звучала тема пісні "Bicycle" гурту Queen. На цьому форумі в гілці http://naturism.org.ua/forum/index.php?topic=31.0 є посилання на відповідне відео, і там показано голий велозабіг. В Україні такого теж ще немає, а як у Німеччині? Я маю на увазі, як поєднуються натуризм і велосипед?
ПС. Якщо про це є, що розповісти, певно є сенс створити для обговорення окрему тему на цьому форумі.

Hamypucm

Привіт. Щиро вдячний, що прибрали з сайту те все лайно, якого насипало замість снігу за останній тиждень!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Upliner

Привіт :)

AlexFRost

Доброго дня, друзі! Дуже радий знайти однодумців! Я живу у невеличкому провінційному містечку, де усі про всіх усе знають... Відкрито бути натуристом не можу. Але нічого не можу вдіяти - мені некомфортно бути в одязі... Довго цим мучився, думав, що це якесь збочення. Але років 10 тому почав роздягатися тоді, коли є така можливість. Поки що я нудист-самітник: нікому свій спосіб життя не нав"язую. Мої рідні знають, наприклад, що я сплю голим. Дуже радий буду знайти однодумців для дружнього спілкування.

Hamypucm

Точняк, таки аналогічна ситуація :) Ви вже не один такий "із цим збоченням в голові", нас як мінімум двоє.
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Детально та, скоріш за все, правдиво! Шкода немає можливості ставити вподобайку посту. Від мене однозначно великий палець вверх за життєву позицію!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

AlexFRost

Цитата: Саша від Січ. 20, 2021, 06:33Точняк, таки аналогічна ситуація :) Ви вже не один такий "із цим збоченням в голові", нас як мінімум двоє.
Цитата: Саша від Січ. 20, 2021, 19:14Детально та, скоріш за все, правдиво! Шкода немає можливості ставити вподобайку посту. Від мене однозначно великий палець вверх за життєву позицію!
Дякую!!! Буду радий познайомитися ближче з однодумцями, яких хвилюють подібні питання. До речі, ми - тезки :)

Upliner

Січ. 20, 2021, 20:16 #23 Last Edit: Січ. 20, 2021, 20:37 by Upliner
Цитата: Саша від Січ. 20, 2021, 19:14Шкода немає можливості ставити вподобайку посту.
Зараз трохи прихворів, а коли одужую -- обов'язково додам сюди вподобайки :)
Алекс, Ваша історія насправді зворушлива, дякую, що поділилсь нею.
Привіт :)

AlexFRost

Цитата: Upliner від Січ. 20, 2021, 20:16
Цитата: Саша від Січ. 20, 2021, 19:14Шкода немає можливості ставити вподобайку посту.
Зараз трохи прихворів, а коли одужую -- обов'язково додам сюди вподобайки :)
Алекс, Ваша історія насправді зворушлива, дякую, що поділилсь нею.
Дякую! Не будемо драматизувати! :) Це - мій шлях. У кожного він свій власний. Головне - щоб люди досягли гармонії із собою та світом! Не хворійте! Усім найкращі вітання в Новому році!

Hamypucm

AlexFRost, дуже приємно, будьмо знайомі!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Hamypucm

Січ. 20, 2021, 21:57 #26 Last Edit: Січ. 21, 2021, 05:42 by Саша
Як завжди оперативна реакція адміністрації чату! :) Upliner, швидкого одужання!
Не бійся власних бажань, бійся усвідомити, що життя прожито даремно.

Міша1992

Всім привіт. Мене звуть Михайло. Я з Івано-Франкіська. Мені 28 років з яких 7 я нудист. Шукаю однодумців та друзів.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Бачу що користувачів багато але активність дуже мала. Пишуть максимум 10 людей. З таким відношенням в нас в Україні навряд вийде організувати повноцінний клуб чи федерацію натуристів.
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Міша1992

Приємно що цей сайт україномовний! Респект адміну!
Будь оголеним де можна 🏢🏠🏞️🏝️🏜️🏕️, будь одягненим де потрібно 🏫🏭🏤🏦🏛️!

Нагору